Судове рішення #62211289


Червоноградський міський суд Львівської області

м. Червоноград, вул. Св. Володимира, 15, 80102, (03249) 3-95-93


Справа № 5-/10

П О С Т А Н О В А

Судового засідання

01.02.2010року Червоноградський міський суд Львівської області

в складі головуючого судді Адамович Б.М.

при секретарі Козак І.Я.

з участю прокурора Ковальчука О.Г.

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Червонограді Львівської області подання Червоноградського MB УМВСУ у Львівській області про звільнення від покарання засудженої ОСОБА_1.

ВСТАНОВИВ:

Інспектор КВІ м.Червонограда ОСОБА_2 дала подання про звільнення від призначеного покарання засудженій ОСОБА_3 ., яка 24.12.2008 року Червоноградський міським судом за ч.1 ст.З09 КК України до 1-го року позбавлення волі з іспитовим терміном на один рік та просить звільнити її від покарання в зв”язку із відбуттям іспитового строку покарання.

З'ясувавши, обставини справи, перевіривши документи, особову справу №27/09 Вислухавши висновок прокурора про задоволення подання, суд вважає, що подання слід задоволити з таких підстав:

Вироком Червоноградського міського суду Львівської області бід 24.12.2008року ОСОБА_1 засуджена за ст.309 ч 1 КК України до 1-го року позбавлення волі з іспитовим терміном на 1 рік.

Із пояснень та оглянутих документів встановлено, що засуджена ОСОБА_1М довела своє виправлення, характеризується позитивно, порушень не допускає.

Наведені обставини дають суду підстави вважати, що ОСОБА_1 довела своє виправлення і заслуговує на звільнення від покарання, оскільки строк умовного покарання закінчився.

Керуючись ст.ст.75 КК України,ст.408-2КПК України, суд

ПОСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 звільнити від покарання призначеного вироком Червоноградського міського суду Львівської області від 24 грудня 2008року в зв”язку із закінченням іспитового строку .

Постанова оскарженню не підлягає .

Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація