Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Справа № 2-а-7508/10
Провадження № -
ПОСТАНОВА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"20" квітня 2010 р. м. Коростень
Коростенський міськрайонний суд
Житомирської області
в складі: головуючої - судді Загуменнової Н.М.
розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення
оростенськї міської ради про визнання дій неправомірними та стягнення невиплачених знітів, передбачених Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які остраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“, суд, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить визнати дії Управління праці та зціального захисту населення Коростенської міської ради неправомірними та стягнути з
правління праці та соціального захисту населення Коростенськгої міської ради
едовиплачені кошти, які передбачені ст. ст.37, 39 Закону України “ Про статус і оціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи “ за еріод з 01.01.2004 року по 30.06.2007 року, посилаючись на те, що він є потерпілим ід Чорнобильської катастрофи 2-ї категорії, проживає та працював в зоні гарантованого обровільного відселення.
Позивач вважає, що проведення виплат в твердих сумах, встановлених Постановою 'абінету Міністрів України № 836 від 26.07.1996 року, а не в розмірах, визначених Законом 'країни “ Про статус і соціальний захист населення громадян, які постраждали внаслідок орнобильської катастрофи “, порушує його права.
Сторони надали заяви про розгляд справи в їх відсутність, позивач позов підтримує, ідповідач не визнає, наполягає на застосуванні позовної давності.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов задоволенню не ідлягає, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що позивач є потерпілим 2-ї категорії від Чорнобильської атастрофи, що стверджується посвідченням серії А № 016161* виданим 3.06.1993 року Ситомирською облдержадміністрацією. Він проживає в м. Коростені ( дані паспорту а.с.4- ), який відноситься до зони гарантованого добровільного відселення. З 09.11.1976 року о 11.12.2008 року працював Локомотивне депо Коростень Південно - Західної алізниці, що стверджується даними його трудової книжки ( а.с. 8-9).
Однак, у відповідності до ст.99 КАС України, адміністративний позов може бути подано в іежах строку звернення до адміністративного суду, встановленого законом - один рік. Позивач с заявляє свої вимоги поза межами цього строку і про поновлення строку звернення не просить.
Згідно ст.100 КАС України порушення строку звернення до адміністративного суду є ідставою для відмови у задоволенні адміністративного позову за умови, якщо на цьому аполягає одна із сторін.
Виходячи з викладеного, даний позов , не підлягає задоволенню - за пропуском строку вернення до адміністративного суду.
• На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст.11-12, 99-100, 122 ч.З, 159-163 КАС ^країни, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Відмовити ОСОБА_1 у задоволенні позову до Управління праці та оціального захисту населення Коростенської міської ради — за пропуском строку звернення ,о адміністративного суду.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяті днів з дня отримання копії постанови, так як вона прийнята у письмовому провадженні.
Суддя