Судове рішення #621191
РІШЕННЯ

РІШЕННЯ                          Справа 2-74/2007р.

ІМ Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

8 лютого 2007 року     Якимівський районний суд Запорізької області у складі:

головуючого - Нестеренко Т.В.

при секретарі - Корнієнко М.М. розглянувши у     судовому засіданні в залі суду смт.Якимівка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення у зв'язку з неможливістю спільного проживання,

встановив:

Позивач ОСОБА_1 звернулася до Якимівського районного суду з позовом до ОСОБА_2 про виселення у зв'язку з неможливістю спільного проживання, мотивуючи тим, що їй на праві власності належить житловий будинок АДРЕСА_1. В житловому будинку разом з нею проживає її дочка - ОСОБА_2. У відповідності до вимог ст..150 ЖК України, позивач вселила до свого будинку дочку ОСОБА_2, але з часу вселення, ОСОБА_2, в порушення вимог ст..156 ЖК України, ухиляється від покладених на неї обов'язків щодо утримання житла. Крім того, ОСОБА_2 не працює, утримує житлову площу в антисанітарних умовах, не проводить ремонт житлової площі на якій проживає, зловживає спиртними напоями, вчиняє скандали та бійки, з приводу чого, позивач неодноразово звертався до Якимівського РВ УМВС України в Запорізькій області. Позивач вважає, що сумісне проживання у житловому будинку є неможливим та просить суд виселити ОСОБА_2 з житлового будинку АДРЕСА_1 без надання іншого жилого приміщення.

В судовому засіданні позивач підтримав вимоги, вказані в заяві в повному обсязі. Відповідач у судовому засіданні позов визнала та не заперечує проти нього.

Згідно ч.1 ст.116 ЖК України, якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил співжиття роблять неможливим для інших проживання із ними в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або іншихз заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення.

У відповідності до ст.157 ЖК України, членів сім'ї власника жилого будинку може бути виселено у випадках, передбачених частиною першою статті 116 цього Кодексу. Виселення провадиться у судовому порядку без надання іншого жилого приміщення.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши позивача, відповідача та свідків суд вважає, що вимоги, вказані в позовній заяві законні, обґрунтовані, та такі, що підлягають задоволенню.

На підставі ст. ст. 116 ч.1, 157 ЖК України, ст.ст. 48, 50 ЗУ " Про власність" та  керуючись ст.ст.10,11,209,212,214-215 ЦПК України суд,

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити в повному обсязі.

Виселити ОСОБА_2 з житлового будинку АДРЕСА_1, який належить на праві власності ОСОБА_1.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку через суд 1 -ї інстанції шляхом подання протягом 10-ти днів заяви про апеляційне оскарження, поданням апеляційної скарги протягом 20-ти днів починаючи з дні подачі заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація