Справа № 11-138 2007 р. Головуючий у 1 інстанції Кафтанов В. В.
Доповідач Гайдай Р. М.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 лютого 2007 року колегія суддів судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Київської області в складі:
головуючого - Левчука О.Д. суддів -Капічон О.М., Гайдай P.M.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу за апеляцією засудженого ОСОБА_1 на постанову Ірпінського міського суду від 15 грудня 2007 року, якою залишено без задоволення подання начальника ІВЦ №132 про умовно-дострокове звільнення засудженого ОСОБА_1, -
встановила:
ОСОБА_1 засуджено 26.01.2004 року Святошинським райсудом м. Києва за ст. ст. 185 ч. 2, 185 ч. З, 70, 71 КК України на 4 роки позбавлення волі.
Постановою Бориспільського міськрайсуду Київської області від 26.07.2005 року згідно ст. 82 КК України невідбутий строк 1 рік 10 місяців 18 днів замінено на обмеження волі, яке він відбував в Ірпінському виправному центрі №132.
Начальник ІВЦ №132 за погодженням із спостережною комісією Ірпінського міського виконавчого комітету звернувся до суду із поданням про умовно-дострокове звільнення засудженого ОСОБА_1
Суд розглянув дане подання і залишив його без задоволення, посилаючись на те, що ОСОБА_1. мав 2 стягнення, хоча стягнення зняті, але він не довів свого виправлення за час перебування в ІВЦ №132.
На дану постанову засуджений ОСОБА_1. подав апеляцію в якій просить постанову скасувати, оскільки він не згоден із рішенням суду, так як він має 3 заохочення, сумлінно ставиться до праці та зразково поводиться.
Просить звільнити його умовно-достроково від відбування покарання.
Заслухавши доповідь судді, думку прокурора, який просить постанову скасувати, а справу направити на новий судовий розгляд через неповноту судового слідства, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи апеляції, колегія суддів приходить до переконання, що апеляція підлягає до часткового задоволення з таких підстав.
Суд відмовляючи в задоволенні подання вказав, що ОСОБА_1. має два стягнення, а тому не довів свого виправлення перебуваючи в ІВЦ №132.
Проте, як видно з матеріалів справи, що ОСОБА_1. після накладення на нього стягнень, які вже зняті, має три заохочення, крім того комісія ІВЦ
2
№132 та спостережна комісія при виконавчому комітеті Ірпінської міської Ради на спільному засіданні вирішили, що ОСОБА_1 довів своє виправлення.
Суд вищевказаним обставинам не дав оцінки.
За таких обставин, колегія суддів вважає, що суд постановив рішення на неповно досліджених даних.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 365, 366, 382 КПК України, колегія суддів, -
ухвалила:
Апеляцію засудженого ОСОБА_1 задовольнити частково.
Постанову Ірпінського міського суду від 15 грудня 2006 року щодо ОСОБА_1 - скасувати, справу направити на новий судовий розгляд в той же суд в іншому складі суду.
Судді підписи
З оригіналом звірено:
Суддя P.M. Гайдай