Судове рішення #61997902

Ічнянський районний суд Чернігівської області

_____________________________________________________________________________

Справа №: 2507/180/2012

3/2507/79/2012


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30.01.2012 рокум.Ічня



Суддя Ічнянського районного суду Чернігівської області Головченко М.М.. з участю секретаря В.Ю.Маслюк., розглянувши матеріали, що надійшли від начальника Ічнянського РВ УМВС в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, непрацюючого, за ст. 173-2 ч.1 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

04.01.2012 року 0 19 год., гр.. ОСОБА_1 в м.Ічня по вул. Котляревського, вчинив сварку зі своєю матір’ю ОСОБА_2 Під час сварки висловлювався нецензурними словами в адресу матері.

Це підтверджується протоколом і не заперечує сам правопорушник..

Своїми діями ОСОБА_3 вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 173-2 ч.1 КпАП України.

На основі викладеного, керуючись ст.ст. 283, 284 КпАП України.

П О С Т А Н О В И В:

На гр. ОСОБА_1, накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 (п’ятдесят одну) грн.00 коп.

Постанова може бути оскаржена до Чернігівського апеляційного суду через Ічнянський районний суд Чернігівської області на протязі 10 днів.


Суддя ОСОБА_4



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація