Справа № 2-1828-1/09
У Х В А Л А
Рядок статистичного звіту____
___ дні
05 жовтня 2009 року суддя Печерського районного суду міста Києва Мельник А. В., перевіривши позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Тотем», третя особа Приватне підприємство «ЛОКО» про припинення право відношення та повернення сплачених коштів
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом в якому просить розірвати угоду про пайову участь у будівництві №Л-32Г від 01.01.2005 року та договір про відступлення права вимоги №69-1-32Г-П від 22.02.2006 року, стягнути з відповідача 300 000 гривень.
Відповідно до частини 2 статті 109 ЦПК України, позови до юридичних осіб пред’являються в суд за їхнім місцезнаходженням.
Відповідно до вимог ч.1 ст.114 ЦПК України позови що виникають з приводу нерухомого майна пред’являються за місцезнаходженням майна або його основної частини.
Оскільки, місцезнаходженням нерухомого майна ( м. Київ, узвіз Герцена,32) з приводу якого виник спір є Шевченківський район міста Києва, прихожу до висновку, що така обставина унеможливлює розгляд даного позову Печерським районним судом міста Києва.
За таких обставин, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, прихожу до висновку, що зазначена справа не підсудна Печерському районному суду міста Києва.
Відповідно до статті 115 ЦПК України, якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду, про що постановляється ухвала; ухвала суду разом із заявою та всіма додатками до неї надсилаються позивачеві.
За таких обставин, коли встановлено, що дана справа не підсудна Печерському районному суду міста Києва, то позовну заяву разом з всіма додатками до неї слід повернути позивачу для подачі до належного суду.
Враховуючи викладене, керуючись ч. 2 ст. 109, ст. 115 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Тотем», третя особа Приватне підприємство «ЛОКО» про припинення право відношення та повернення сплачених коштів - разом з всіма додатками до неї повернути позивачу.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду подається до Апеляційного суду міста Києва через Печерський районний суд міста Києва протягом п‘яти днів з дня отримання копії ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду міста Києва через Печерський районний суд міста Києва протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя