Судове рішення #6189758

Справа №2-3559/08

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

23 червня 2008 року                                                        Бердянський міськрайонний суд

Запорізької області

в складі: головуючого судді - Крамаренко А.І.

при секретарі                                  - Корнієнко Н.І.

за участю: позивача - ОСОБА_1.

розглянувши у відкритому судовому засіданні приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

 

ВСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1. таОСОБА_2. перебувають у шлюбі, який зареєстрований 21 квітня 1990 року відділом ЗАГС Бердянського міськвиконкому Запорізької області, актовий запис №312. Мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з матір'ю.

В березні 2008 року ОСОБА_1. звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу, вказуючи що спільне життя з відповідачем не склалося з причин різних поглядів на життя, несумісності характерів. На даний час сторони проживають окремо і спільне господарство не ведеться.

В судовому засіданні ОСОБА_1. підтримала позовні вимоги, просить позов задовольнити. Вважає подальше збереження шлюбу неможливим.

ОСОБА_2. , належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, в судове засідання не з'явився, причину неявки суду не повідомив.

Заслухавши позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає позов таким , що підлягає задоволенню.

Згідно ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільну справу в межах заявлених вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб , що беруть участь у справі.

Відповідно до ст.110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.

Відповідно до ч.3 ст. 10 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини , на які вона посилається як на підставу своїх позовних вимог, або заперечень.

Суд приймає до уваги пояснення позивача, щодо неможливості подальшого сумісного проживання та збереження шлюбу.

Таким чином, суд приходить до висновку про обґрунтованість вимог позивача, і вважає, що подальше збереження шлюбу суперечило би інтересам позивача.

При розірванні шлюбу суд вважає за доцільне роз'яснити сторонам положення ч.2 ст. 141 СК України.

Керуючись ст. ст. 11, 15, 60 , 213, 215 ЦПК України, ст. ст. 109, 110, 111, 141 Сімейного Кодексу України, суд

 

ВИРІШИВ:

 

Розірвати шлюб міжОСОБА_2та ОСОБА_1, зареєстрований 21 квітня 1990 року відділом ЗАГС Бердянського міськвиконкому Запорізької області , актовий запис №312.

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2. - 17 гривень, ОСОБА_1 від витрат звільнити.

Роз'яснити сторонам , що розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація