Справа № 3-600
2009 рік
П О С Т А Н О В А
30 липня 2009 року Михайлівський районний суд Запорізької області
Суддя Михайлівського районного суду Запорізької області Ворожбянов А.М., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Михайлівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, приватного підприємця, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, в скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 164-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
17.03.2009 року о 10.00 год. на території ринку „Обрій” ПП Балух ОСОБА_2 здійснював реалізацію компакт-дисків DVD для лазерних систем, упаковки яких не марковані контрольними марками, що мають серію чи містять інформацію.
В судове засідання ОСОБА_1 не з’явився, про дату час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином. Причини неявки не повідомив. Тому суд вважає можливим розглянути справу за йог відсутності за наявними в справі матеріалами.
Ознайомившись з постановою за справою про адміністративне правопорушення від 20 березня 2009 року, суд вважає, що в конкретному випадку вийшли строки притягнення до адміністративної відповідальності, так як стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
Однак з моменту здійснення правопорушення пройшло більш ніж три місяця, що є підставою для закриття провадження у справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 38, 221, 283, 284, 247 п. 7 КУпАП, суддя
П О С Т А Н О В И В :
Адміністративну справу відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст. 164-9 КУпАП – закрити в зв’язку з закінченням строку притягнення його до адміністративної відповідальності.
Постанова суду про накладення адміністративного стягнення може бути оскаржена в порядку визначеному Кодексом України про адміністративні правопорушення.
Суддя А.М. Ворожбянов