Судове рішення #6171402

Справа № 2-0-57

2009 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

    26 серпня 2009 року, Бобринецький районний суд Кіровоградської області у складі:

головуючого судді – Адаменко І.М.,

при секретарі – Остапчук О.С.,

з участю заявника – ОСОБА_1.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань в м.Бобринець Кіровоградської області в залі судових засідань Бобринецького суду Кіровоградської області справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин,-


в с т а н о в и в :

    Заявниця звернулася до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин з її сином ОСОБА_2 який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року, так як в свідоцтві про народження останнього в графі мати допущена помилка в її прізвищі ,  та яку на даний час виправити не можливо.

    В судовому засіданні ОСОБА_1. підтримала заявлену вимогу в повному обсязі, посилаючись на обставини викладені в заяві.

    Зацікавлені особи – ОСОБА_3 та ОСОБА_4 в судове засідання не з’явилися, по невідомій суду причині. Про час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином.

    Суд вислухавши заслухавши пояснень осіб, які беруть участь у справі, вивчивши матеріали справи, приходить до висновку, що заявлена вимога підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

           Відповідно ст. 256 ч.1 п.1 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами.

    В судовому засіданні встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 року помер ОСОБА_2, після смерті якого відкрилась спадщина на земельну ділянку, яка розташована на території Федіївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області і належала померлому на праві власності відповідно до державного акту на землю серії НОМЕР_1 від ІНФОРМАЦІЯ_2 року.

    У встановлений законом строк заявниця (матір померлого) звернулася до Бобринецької державної нотаріальної контори з заявою для прийняття спадщини однак належним чином реалізувати своє право не може, так як відсутні докази їх родинних стосунків з померлим ОСОБА_2 оскільки у свідоцтві про народження останнього прізвище, ім’я по-батькові матері значиться як “ОСОБА_1”, а  за паспортом вона  “ОСОБА_1”.

          Свідок ОСОБА_5 Суду показав, що добре знає  сім’ю заявниці  та підтвердив факт того, що вона є матір’ю померлого ОСОБА_2


    Оскільки згідно  паспорта заявниці  ЕА №647068 виданого  Бобринецьким РВ УМВС України в Кіровоградській області 03.06.1999 року її прізвище “ОСОБА_1”, отже запис її прізвища у свідоцтві про народження сина  “ОСОБА_1” є помилковим, тому враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що заявлена ОСОБА_1. вимога про встановлення факту родинних відносин підлягає задоволенню.    

    Керуючись ст. ст. 10,11, 60, 213, 215,  256 ч.1 п.1, 259 ЦПК України, суд,-

в и р і ш и в :

    Заявлену вимогу ОСОБА_1 про встановлення факту родинних стосунків задовольнити в повному обсязі.

    Встановити юридичний факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, уродженка та мешканка  с. Федіївка Бобринецького району Кіровоградської області є матір’ю ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року.

    На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та апеляційна скарга до судової палати з цивільних справ апеляційного суду Кіровоградської області, через Бобринецький районний суд, протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.


   

    Суддя                                                                                           І.М. Адаменко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація