Судове рішення #61703914

Справа №2-а-726/10 24.05.2010

Справа №22ц-4532/10 Категорія 57

УХВАЛА

2010 року травня місяця 24 дня судова колегія судової палати в цивільних -Правах апеляційного суду Миколаївської області в складі:

головуючого: Лівінського В.І.,

суддів: 1) ОСОБА_1,

2) ОСОБА_2,

заслухавши суддю-доповідача ОСОБА_3,

ВСТАНОВИЛА :

По цивільній справі за апеляційною скаргою начальника управління Пенсійного фонду України у Центральному районі м. Миколаєва на постанову Центрального районного суду м. Миколаєва від 04 лютого 2010 року по справі за позовом ОСОБА_4 до управління Пенсійного фонду України у Центральному районі м. Миколаєва про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду, зобов'язання вчинити певні дії, проведені необхідні підготовчі дії для розгляду справи у суді апеляційної інстанції.

Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України,

УХВАЛИЛА :

1)Закінчити проведення підготовчих дій, які пов'язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.

2)Призначити зазначену справу до розгляду в апеляційній інстанції на 19 серпня 2010 року на 9.00 год. в приміщенні апеляційного суду Миколаївської області

3)Про місце та час судового засідання повідомити сторони.

Головуючй

Судді


  • Номер:
  • Опис: стягнення та виплата додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоровю
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-726/10
  • Суд: Славутицький міський суд Київської області
  • Суддя: Мурлигіна О.Я.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.11.2010
  • Дата етапу: 11.12.2010
  • Номер: 2-а-726/10
  • Опис: Про визнання протиправною бездіяльності УПФУ та зобов’язати здійснити перерахунок і виплату пенсії по інвалідності
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-726/10
  • Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області 
  • Суддя: Мурлигіна О.Я.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 30.11.2010
  • Дата етапу: 10.12.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація