Судове рішення #6170186
33/150-09


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

01.10.09р.


Справа № 33/150-09


За позовом  Державного підприємства "Видавництво і друкарня "Таврида", м. Сімферополь 

до  Товариства з обмеженою відповідальністю "Сервісопторг", м. Дніпропетровськ  

про розірвання договору № 71126-7 від 20.02.2007 року та стягнення 49 794 грн. 96 коп.


Суддя  Рудовська І.А.


СУТЬ СПОРУ:

Державне підприємство "Видавництво і друкарня "Таврида" звернулося до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сервісопторг" про розірвання договору № 71126-7 від 20.02.07 р. та стягнення 49 794 грн. 96 коп. - основного боргу та витрат по справі.

Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 26.05.2009р провадження у справі було зупинено у зв'язку з надходженням на адресу господарського суду касаційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Сервісоптторг" на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області по справі № 33/150-09 від 19.03.2009 року.

          Ухвалою Вищого господарського суду України від 03.07.2009 року відмовлено товариству з обмеженою відповідальністю "Сервісопторг" в прийнятті касаційної скарги на ухвалу господарського суду від 19.03.2009 року відмовлено.

     Ухвалою Вищого господарського суду України від 20.07.2009 року відмовлено товариству з обмеженою відповідальністю "Сервісопторг" в прийнятті касаційної скарги на ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14.05.2009 року відмовлено.

     Ухвалою Вищого господарського суду України від 12.08.2009 року відмовлено товариству з обмеженою відповідальністю "Сервісопторг" в прийнятті касаційної скарги на ухвалу Вищого господарського суду України від 03.07.2009 року відмовлено.

     Ухвалою Вищого господарського суду України від 07.09.2009 року відмовлено товариству з обмеженою відповідальністю "Сервісопторг" в прийнятті касаційної скарги на ухвалу Вищого господарського суду України від 12.08.2009 року відмовлено.

В зв’язку з усуненням обставин, що зумовили зупинення провадження у справі,  розгляд справи повинен бути поновлений.  

 На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 79, 86  Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:


1. Поновити провадження у справі.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 13.10.09р. о 12:15год.

       3. Справа буде розглядатись суддею Рудовською І.А. в приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.Куйбишева,1а, каб. 54.

4. Надати в судове засідання:


        Відповідачу - мотивований відзив на позов та докази направлення його позивачу,  установчі документи, довідку ЄДРПОУ, свідоцтво про держ. реєстрацію юридичної особи, забезпечити звірку взаєморозрахунків.  

          5.  Сторонам забезпечити явку повноважних представників з довіреностями.

Суддя


І.А. Рудовська



 



 

 



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація