Судове рішення #6168131

                                                                                                                                          Заява № 6/45

                                                                                                                     по справі № 2-а-56/2009

                                                                         


                                                                       УХВАЛА


    10 вересня  2009 року Бобринецький районний суд Кіровоградської області

у складі:

головуючого судді –  Адаменко І.М.,

при секретарі – Дубовій С.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Управління Пенсійного фонду України в Бобринецькому районі  Кіровоградської області про  ухвалення додаткового рішення до постанови Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 15.04.2009 року за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Бобринецькому районі Кіровоградської області про стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни,-


                                                                    ВСТАНОВИВ:


    15 квітня 2009 року Бобринецьким районним судом Кіровоградської області  винесено постанову у справі № 2-а-56 за адміністративним позовом  ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Бобринецькому районі Кіровоградської області про стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни,  якою позовні вимоги задоволено частково, а саме визнано незаконною бездіяльність  Управління пенсійного фонду України в Бобринецькому районі Кіровоградської області щодо відмови здійснити перерахунок та виплату  ОСОБА_1 пенсії в розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком у відповідності до ст.  6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», за період з 09.07.2007 року по 31.12.2007 рік та з 22.05.2008 року по 31.12.2008 рік, та зобов»язано Управління пенсійного фонду України в Бобринецькому районі здійснити перерахунок та виплату пенсії  ОСОБА_1  за вказаний період.

    06 липня 2009 року Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд виніс постанову, якою апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Бобринецькому районі Кіровоградської області залишено без задоволення. Постанову Бобринецького районного суду Кіровоградської області  від 16.04.2009 року залишено без змін.

    26 серпня 2009 року Управління Пенсійного Фонду України в Бобринецькому районі звернулося до суду з заявою про ухвалення додаткового рішення до постанови Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 15.04.2009 року за адміністративним позовом ОСОБА_1  до управління Пенсійного фонду України в Бобринецькому районі про стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни, а саме визначити спосіб виконання вказаної постанови.

    Представник Управління Пенсійного Фонду України в Бобринецькому  районі в судове засідання не з»явився  від них до суду надійшла заява в якій просять розглянути справу за їх відсутності,  заявлені вимоги підтримують в повному обсязі.

Стягувач  ОСОБА_1 в судове засідання не з»явився по невідомій суду причині про час і місце розгляду справи повідомлений належним чином.

    Вивчивши матеріали заяви, суд вважає, що вона задоволенню не підлягає виходячи з наступного.

    Відповідно до п. 2  ч.1 ст. 168 КАС України, суд, що ухвалив судове рішення, може за заявою особи, яка брала участь у справі, чи з власної ініціативи прийняти додаткову постанову чи постановити додаткову ухвалу у випадках, якщо суд, вирішивши питання про право, не визначив способу виконання судового рішення.

    Оскільки судом ухвалено рішення у справі, яке стосується неправомірних дій та усунення порушень відповідачем прав позивача шляхом зобов»язання здійснити нарахування та виплату у відповідності до чинного законодавства підвищення до пенсії позивача, з цього слідує, що суд зазначив спосіб усунення порушеного права, а тому заява Управління пенсійного фонду України є необґрунтованою та такою, що не підлягає виконанню.

    Керуючись ст. 168 КАС України., суд,


                                                                       УХВАЛИВ:


    Відмовити Управлінню Пенсійного Фонду України в Бобринецькому районі в задоволенні заяви про ухвалення додаткового рішення до постанови Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 15.04.2009 року за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Бобринецькому районі Кіровоградської області про стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни.  

    Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до  Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Бобринецький районний суд шляхом подачі в 5- денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.



    Суддя                                                                                                       /підпис/

    Копія вірно:

                Суддя                                                                                                 І.М. Адаменко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація