Справа № 5-463/09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м.Луцьк 28 вересня 2009 року
Луцький міськрайонний суд Волинської області під головуванням
судді - Сівчука А.Є.
за участю секретаря - Іваничко Т.Г.
прокурора - Синюка О.В.
представника КВІ м.Луцька - Захарчук О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Луцьку подання начальника Луцького МВ КВІ УДДУ ПВП у Волинській області Захарчук О.М. про звільнення від відбування покарання після закінчення іспитового строку відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, мешканця АДРЕСА_1 , засудженого Луцьким міськрайонним судом Волинської області 12.09.2006 року за ст.ст.190 ч.2, 190 ч.3, 353, 357 ч.3, 358 ч.2, 358 ч.3, 70 КК України до 5 (п’яти) років позбавлення волі, на підставі ст.ст.75, 76 КК України надано іспитовий строк на 3 (три) роки, -
В С Т А Н О В И В:
15.09.2009 року начальник Луцького МВ КВІ УДДУ ПВП у Волинській області Захарчук О.М. звернулась до Луцького міськрайонного суду з поданням про звільнення від покарання засудженого ОСОБА_1 ., в зв’язку з закінченням іспитового строку.
З подання вбачається, що ОСОБА_1 . засуджений Луцьким міськрайонним судом Волинської області 12.09.2006 року за ст.ст.190 ч.2, 190 ч.3, 353, 357 ч.3, 358 ч.2, 358 ч.3, 70 КК України до 5 (п’яти) років позбавлення волі, на підставі ст.ст.75, 76 КК України надано іспитовий строк на 3 (три) роки. Іспитовий строк закінчився. За період іспитового строку засуджений зарекомендував себе з позитивної сторони, громадського порядку не порушував, до адміністративної відповідальності не притягувався, повторного злочину не скоїв, а тому підлягає звільненню від покарання.
Заслухавши представника КВІ м. Луцька, яка подання підтримала та просила його задовольнити, пояснення засудженого ОСОБА_1 ., який просив звільнити його від відбування покарання, оскільки іспитовий строк закінчився, думку прокурора, який вважає за можливе звільнити засудженого ОСОБА_1 . від відбування покарання по закінченню іспитового строку, дослідивши матеріали подання та особову справу №313/2006 року, суд вважає, що подання підставне та підлягає до задоволення.
Враховуючи те, що ОСОБА_1 . за період іспитового строку зарекомендував себе з позитивної сторони, повторного злочину не вчинив, до адміністративної відповідальності не притягувався, на реєстрацію в КВІ м.Луцька з’являвся вчасно, суд приходить до висновку, що його слід звільнити від покарання після закінчення іспитового строку.
На підставі наведеного та, керуючись ст.ст. 408-1, 408-2 КПК України, ст. 78 КК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Звільнити від покарання після закінчення іспитового строку ОСОБА_1 , засудженого вироком Луцького міськрайонного суду Волинської області від 12.09.2006 року.
На постанову протягом семи діб з дня її оголошення може бути подана апеляція до Апеляційного суду Волинської області через Луцький міськрайонний суд.
ГОЛОВУЮЧИЙ: підпис
З оригіналом згідно:
Суддя Луцького міськрайонного суду А.Є.Сівчук