Справа № 3-609/09р.
П О С Т А Н О В А
9 вересня 2009 року Суддя Лисянського районного суду Черкаської області Борисенко П.І.
розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території Лисянського району при ВДАІ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, раніше до відповідальності не притягувався, за ч. 1 ст. 130 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 18.08.2009 року о 17-05 год. керував автомобілем з ознаками алкогольного сп’яніння, чим порушив п. 2.9 А ПДР України.
При розгляді справи ОСОБА_1 факт сп’яніння заперечив і пояснив, що спиртних напоїв 18.08.2009 року не вживав.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1, вивчивши матеріали справи, вважаю, що в його діях відсутній склад правопорушення передбачений ч. 1 ст. 130 КУпАП з слідуючих підстав:
• трубка «Контроль тверезості» не застосовувалась;
• в матеріалах відсутній медичний документ, який засвідчує такий стан;
• в матеріалах справи відсутні пояснення свідків, які бачили, що ОСОБА_1 керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.
Будь-які інші докази в матеріалах справи відсутні.
Керуючись ст. 247, 284 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”,
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративну справу закрити за відсутністю в діях ОСОБА_1 складу правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП.
На постанову може бути подано апеляцію протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя –
- Номер: 3/435/11
- Опис: керування транспорту в стані сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-609
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Борисенко П.І.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.06.2011
- Дата етапу: 14.07.2011