Судове рішення #6150670

                                                                                                  3-1651-2009

                                            П О С Т А Н О В А

                                           Іменем      України

07 вересня 2009 року                                              Суддя Мар*їнського райсуду

Донецької області                                              ОСОБА_1

Розглянувши матеріал якій надійшов із ВДАІ Мар*їнського району про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця Донецької області Мар*їнського району м.Мар*їнка  вул.Шевченко,204  не працюючого  

за ст.130 ч.1 КУпАП

                                                В С Т А Н О В И В :

         26 червня 2009 року у 03.10 годині в м.Донецьк ОСОБА_2 керував транспортним засобом марки ЗАЗ-ДЕО державний номер НОМЕР_1 з ознаками наркотичного сп’яніння.

         Вивчивши матеріали адміністративної справи суд встановив, що згідно протоколу медичного огляду № 3117 від 26.06.2009 року ОСОБА_2 був тверезий, тому вважаю,  що в діях ОСОБА_2 не має складу адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП  і адміністративний матеріал підлягає закриттю.    

          На підставі викладеного, керуючись ст.247  КУпАП України , суд

                                                П О С Т А Н О В И В

          Адміністративний матеріал у відношенні ОСОБА_2 за ст.130 ч.1 КУпАП України провадженням закрити у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

         Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів, з дня її винесення, до Апеляційного суду Донецької області, через Мар*їнський районний суд Донецької області.

 Суддя.            Підпис.

 Згідно з оригіналом.

                                                        Суддя -  

                                               

Помічник судді -    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація