справа № 216/6684/13-ц
провадження 2-о/216/98/13
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28.10.2013 року Центрально-Міський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі
головуючого –судді - Черкасенко Т.Г.
при секретарі - Остапенко О.І.,
з участю заявника – ОСОБА_1,
заінтересованих осіб - ОСОБА_2О, ОСОБА_3,
розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в місті ОСОБА_4 цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи: ОСОБА_3, ОСОБА_2, виконком Центрально-Міської районної у місті ради як орган опіки та піклування, про надання права на шлюб, суд –
В С Т А Н О В И В :
На підставі ст. 209 ЦПК України, суд вважає можливим проголоситу вступну і резолютивну частини рішення, відкласти складання повного рішення до 2 листопада 2013 року.
Керуючись ст. ст. 11,60 ЦПК України, ст. 234 ЦПК України, ст. ст. 22,23 СК України, суд -
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_1, заінтересовані особи: ОСОБА_3, ОСОБА_2, виконком Центрально-Міської районної у місті ради як орган опіки та піклування, про надання права на шлюб, задовольнити.
Надати неповнолітній ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 право на шлюб з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Апеляційна скарга на рішення суду подається в Апеляційний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя Т.Г. Черкасенко