3-2192
П О С Т А Н О В А
іменем України
м.Шахтарськ 29 вересня 2009 року
Суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Карабаза Н.Ф., розглянувши матеріали, які надійшли від Шахтарського МРВ УМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 Тафдих огли, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_2, громадянина ОСОБА_2, не працюючого, мешкає: м.Шахтарськ, вул.Войкова, буд.31 б,
за скоєння правопорушення, передбаченого ст.203 ч.1 КУАП, суддя
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 громадянин ОСОБА_2, проживає в м.Шахтарську з 03.03.2004 року по недійсному документу, чим порушив правила перебування іноземних громадян в Україні, чим скоїв правопорушення, передбачене ст.203 ч.1 КУАП.
Вину в суді визнав, розкаюється у скоєному.
При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, майновий стан, ступінь його вини, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
На підставі викладеного, керуючись ст.33, 203 ч.1 КУАП, суддя
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 Тафдих огли визнати винним за ст..203 ч.1 КУАП й накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в сумі 340 грн.
Постанову може бути оскаржено або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Донецької області через Шахтарський міськрайонний суд Донецької області.
Постанова набирає законної чинності після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя Н.Ф. Карабаза