справа № 2а-1914/09/0770
рядок статзвіту - 2.32
код-01
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
12 березня 2009 року м. Ужгород
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Андрійцьо В. Д. розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 до Тисянського міжрайонного відділу з контролю за використанням та охороною земель у Закарпатській області Держземінспекції України про визнання акту та рішення незаконними, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач - ОСОБА_1 звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду позовною заявою до Тисянського міжрайонного відділу з контролю за використанням та охороною земель у Закарпатській області Держземінспекції України про визнання акту та рішення незаконним.
Як вбачається зі змісту позовних вимог, позивач просить суд визнати незаконними та скасувати акт перевірки дотримання вимог земельного законодавства за № 22/00117 від 1 вересня 2008 року, а також рішення виконкому Тячівської міської ради № 100 від 06.03.2007 року, письмову відмову Тячівської міської ради про виділення земельної ділянки за № 02-18/529 від 23.06.2008 року та зобов'язати Тячівську міську раду розглянути заяву про виділення земельної ділянки для розміщення підсобного приміщення для обслуговування квартири та прибудинкової території.
Заявлені позовні вимоги за предметною підсудністю підлягають розгляду в різних адміністративних судах.
У відповідності до ч. 1 ст. 21 позивач може заявити кілька вимог в одній позовній заяві, якщо вони пов'язані між собою і підсудні одному адміністративному суду. Таким чином позивачу необхідно уточнити позовні вимоги.
За таких обставин позовну заяву слід залишити без руху та надати заявнику строк для усунення недоліків позовної заяви.
На підставі наведеного та керуючись ст. 108 ч.1 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
1. Заяву ОСОБА_1 до Тисянського міжрайонного відділу з контролю за використанням та охороною земель у Закарпатській області
Держземінспекції України про визнання акту та рішення незаконними - залишити без РУХУ -
2. Роз'яснити заявнику необхідність усунення зазначених недоліків в термін до 17.04.2009 року, інакше заява буде вважатись неподаною та повернута йому.
3. Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулась з заявою.
Ухвала може бути оскарженою до Львівського апеляційного адміністративного суду в загальному порядку шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання неї копії ухвали, . Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.