Судове рішення #613826
Справа №2о-4/ 2007

Справа №2о-4/   2007

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

24 січня 2007 року Фастівський міськрайонний суд Київської області в складі: головуючого судді - БАРТКО В.М., при секретарі ГЕРАСИК Т.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про надання права на шлюб,-

встановив:

ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про надання права на шлюб, посилаючись на те, що вона бажає створити сім'ю з ОСОБА_2, але не досягла шлюбного віку.

Законний представник заявниці - мати, заяву підтримала і суду пояснила, що її донька дійсно перебуває у фактичних шлюбних відносинах з ОСОБА_2, вони бажають бути разом, реєстрація даного шлюбу відповідає інтересам її доньки, тому просить заяву задовільнити.

Представник відділу РАЦС в судове засідання не з'явився, проте направив до суду листа, в якому просить справу розглянути у їх відсутність.

Судом встановлено, що заявниця дійсно перебуває у фактичних шлюбних відносинах з ОСОБА_2 і бажає створити з ним сім'ю. Також, згідно довідки Фастівської ЦРЛ № 6 від 15.01.07 року заявниця знаходиться в стані вагітності і строк її становить 10-11 тижнів. Отже, реєстрація шлюбу буде відповідати її інтересам і інтересам майбутнього чоловіка та дитини, тому юридичне оформлення їх стосунків є цілком обгрунтованим.

Керуючись ст.ст.3,15,212,244,245 ЦПК України, ст.23 Сімейного Кодексу України, суд,-

ВИРІШИВ:

Заяву задовільнити.

Надати неповнолітній ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, право на шлюб.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду

Київської області через Фастівський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з

    дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього

протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в

порядку ч.4 ст.295 ЦПК України

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація