Справа № 2-220-2007 р.
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 січня 2007 року Фастівський міськрайонний суд Київської області в складі:
головуючої судді Лаврік В.В..
при секретарі Вишняк Л.В., розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Фастові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з вищевказаною позовною заявою, посилаючись на те, що не підтримує подружніх стосунків з відповідачкою, не веде спільного господарства, проживає окремо, поскільки в сім"ї виникають сварки , що призвели до втрати почуттів.. В суді позивач підтримав свої позовні вимоги, і пояснив, що фактично сім"я розпалась, примирення не можливо.
Відповідачка в попередньому судовому засіданні позов визнала.
Суд, вислухавши пояснення сторін, вивчивши письмові матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що10жовтня 2004 року виконкомом Великоснітинської сільської Ради і був зареєстрований шлюб між позивачем та відповідачкою , від якого сторони мають сина ОСОБА_3.
З кінця 2004 року сторони не проживають разом, не ведуть спільного господарства, не підтримують подружніх стосунків:, погодились на розірвання шлюбу.
Таким чином, суд приходить до висновку, що сім"я розпалась і подальше збереження її є неможливим .
Відповідно до ст. 112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.
При таких обставинах суд приходить до висновку про те, що позов підлягає задоволенню в повному обсязі.
Керуючись ст.ст. 10,11., ч.4ст. 174 ЦПК України, ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд,-
ВИРІШИВ: Позов задовільнити.
Шлюб, зареєстрований 10 жовтня 2004 року у виконкомі Великоснітинської сільської Ради Фастівського району Київської області, актова запись НОМЕР_1 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу звільнити сторони від сплати державного мита, як таких, що є потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити проживати разом матір"ю ОСОБА_2.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Київської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копій до апеляційної інстанції.