Справа № 2-429\2006р.
УХВАЛА
про залишення заяви без розгляду
30 січня 2007 р. Сакський міськрайонний суд одноособово суддею Павловської І.Г.,
при секретері - Золотарьові А.С, розглянув у відкритому судовому засіданні у м. Саки цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання таким, що втратив права на житло,
встановив.
Позивач звернувся до суду з позовом про визнання таким, що втратив право на житло, мотивуючи свою вимогу тим, що у квартирі АДРЕСА_1, у якій він є наймачем прописаний чоловік його умерлої матері ОСОБА_2, який у 1992 року не мешкає по місту прописки. Просить визнати його таким, що втратив право на житло.
В судове засідання позивач повторно не з'явився, про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, причини неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи в його відсутності не подавав.
Таким чином, в силу ч.2 ст. 77 ЦПК України, суд визнає, що позивач повторно не з'явився до суду без поважних причин.
Відповідно до вимог ч.З ст. 169, п.З ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився до суду без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за її відсутності.
Керуючись ч.З ст. 169, п.З ч.1, ч.2 ст.207 ЦПК України, суд
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання таким, що втратив права на житло - залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Цивільної палати Апеляційного суду АРК через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.