справа № 2а-1430/09/0670
категорія 6.14
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 вересня 2009 р. м.Житомир
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Сичової О.П.,
при секретарі - Віцке К.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Житомирі адміністративну справу
за позовом Прокурора м. Бердичева в інтересах держави в особі Міністерства транспорту та зв'язку України в особі Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в особі Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області
до Суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1
про стягнення 1700,00 грн.,-
встановив:
Прокурор в інтересах держави в особі Головної Державної інспекції на автомобільному транспорті в особі територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області просить стягнути з відповідача, суб”єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1. 1700 грн. застосованої до нього фінансової санкції за порушення вимог ст. 60 Закону України „Про автомобільний транспорт”. Вимоги мотивує тим, що відповідач 14.10.2008 року надавав послуги з пасажирських перевезень без документів передбачених ст. 39 Закону України „Про автомобільний транспорт”, чим порушив вимоги зазначеного Закону. Постановою начальника територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області 10.12.2008 року до ОСОБА_1. були застосовані фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн. Останній штраф не сплатив, тому виникли підстави для стягнення фінансової санкції в судовому порядку.
В судовому засіданні прокурор позовні вимоги підтримала в повному обсязі.
Представник позивача позовні вимоги підтримав в повному обсязі.
Відповідач в судове засідання не з”явився. Про день, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином відповідно до ст. 39 КАС України. Про причини неявки суд не повідомив. 27 березня 2009 року до суду надійшли заперечення відповідача на адміністративний позов . В своїх запереченнях відповідач просить в позові відмовити з мотивів зазначених в запереченні на позов.
Суд, розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення прокурора, представника позивача, встановив: 14 жовтня 2008 року о 10 год. 38 хв.. відповідач ОСОБА_1 надавав послуги з пасажирських перевезень без документів, передбачених ст. 39 Закону України „Про автомобільний транспорт”. Під час перевірки виявлено,що в дорожньому листі відсутній штамп медичного працівника про проходження водієм передрейсового медичного огляду та ліцензійної картки на транспортний засіб.
Постановою начальника територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт” 10.12.2008 року № 052785 до ОСОБА_1. як суб'єкта підприємницької діяльності, була застосована фінансова санкція у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн.
Відповідач в добровільному порядку та в передбачені Законом строки кошти в розмірі 1700 грн. не сплатив, постанову про застосування фінансової санкції не оскаржив.
Постанова №052785 від 10.12.2008 року про застосування до відповідача фінансової санкції, на даний час є чинною.
Заперечення відповідача спростовуються матеріалами справи та нормами діючого законодавства.
З урахуваннями зазначених обставин по справі, суд вважає, що є підстави для стягнення з ОСОБА_1 1700 грн. фінансової санкції.
Керуючись Законом України „Про автомобільний транспорт”, ст.ст. 86, 158-163 КАС України, суд
постановив:
Позов прокурора задовольнити.
Стягнути з суб”єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1.(АДРЕСА_1 код НОМЕР_1) в доход держави ( на р/р 31115106700002 в ГУДК Житомирської області, МФО 811039, код 22062319, код платежу 210811) застосовану фінансову санкцію в розмірі 1700 грн.
Згідно ст. 254 КАС України, постанова, якщо інше не встановлено КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Постанова Житомирського окружного адміністративного суду набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги. Заява про апеляційне оскарження подається через Житомирський окружний адміністративний суд до Київського апеляційного адміністративного суду протягом 10 днів з дня проголошення постанови. Апеляційна скарга подається у тому ж порядку протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Дата виготовлення постанови 07 вересня 2009 року.
Головуючий суддя: О.П. Сичова