Справа 2о-5 /07
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29.01.2007 р. м. Саки
Сакський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Бондарева Р.В. при секретарі Союковій Н.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин. Свої вимоги зявник обґрунтовує тим, що її сестра ОСОБА_2 померла ІНФОРМАЦІЯ_1. Після її смерті залишилося спадкове майно. Вона є спадкоємцем першої черги після смерті сестри, однак у зв'язку з тим, що в їх прізвищах маються розходження, їй необхідно встановити факт родинних відносин з сестрою. Просить встановити факт того, що вона є рідної сестрою ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1.
У судовому засіданні заявниця підтримала свої вимоги та пояснила що встановлення цього факту їй необхідно для отримання свідоцтва про право на спадщину.
Представник зацікавленої особи - Слов'янської міської ради у судове засідання не з'явився, направив заяву про розгляд справи за його відсутності, проти задоволення заяви не заперечує.
Вислухавши заявницю, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заявлені вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.
Згідно з копією свідоцтва про шлюб позивачка при вступі до шлюбу змінила своє прізвище з ОСОБА_3 на ОСОБА_1. До цього вона мала однакове прізвище з ОСОБА_4 яка була її матір'ю. ОСОБА_2 до вступу в шлюб мала прізвище - ОСОБА_5. Згідно з записом акту про народження від ІНФОРМАЦІЯ_2 її мати - ОСОБА_6. Встановлено що після вступу до шлюбу ОСОБА_6 змінила своє прізвище на ОСОБА_7 , що підтверджує той факт що вона є мати ОСОБА_2.
Враховуючи, що досліджені документи і пояснення заявниці підтверджують факт родинних відносин, підстав недовіряти заявниці не встановлено, а встановлення факту родинних відносин необхідно для прийняття спадщини, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 11, 209, 212, 214-215, 256 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_1 - задовольнити.
Встановити факт того, що ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 є рідною сестрою ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до судової палати по цивільних справах Апеляційного суду АР Крим через Сакський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги , з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.