ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
УХВАЛА
22.09.09 Справа№ 24/126
За позовом: Фізичної особи- підприємця ОСОБА_1, м. Львів
До відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Енергія-7”, м.Львів
Про визнання права власності на майно Суддя Хабіб М.І.
Секретар Савченко Ю.А.
Представники:
Від позивача – ОСОБА_2 - представник
Від відповідача – не з»явився
Суть спору: Позов заявлено про визнання права власності на складські приміщення площею 502,2 кв.м, що знаходяться в АДРЕСА_1 Жовківського району Львівської області.
Позовні вимоги обгрунтовані тим, що за договором купівлі-продажу від 24.01.2005р. позивач придбав у відповідача складські приміщення та сплатив за них кошти в сумі, визначеній договором. Рішенням Сихівського районного суду м. Львова названий договір купівлі-продажу визнаний недійсним. Посилаючись на ст.ст.330 та 388 ЦК України позивач стверджує, що є добросовісним набувачем та просить задоволити позов.
Позивач вимог суду не виконав, витребуваних судом матеріалів не подав, зокрема, не подав оригіналів документів, доданих до позовної заяви, та належним чином засвідчені їх копії ( до позовної заяви додані не засвідчені ксерокопії документів); ідентифікаційний номер позивача ( у позовній заяві номер не вказаний); не подав свідоцтва про державну реєстрацію позивача та доказів включення його до ЄДР; доказів, які підтверджують, що на день подання позову право власності на спірні приміщення за позивачем не зареєстровані ( до позовної заяви додана не засвідчена у встановленому порядку ксерокопія витягу від 31.01.2005р. про реєстрацію права власності на складські приміщення за позивачем). Представник позивача в судове засідання з»явився, просить залишити позов без розгляду, про що подав письмову заяву.
Відповідач явку свого представника в судове засідання не забезпечив, відзиву на позов не подав. На адресу суду 22.09.2009р.надійшла телеграма від ОСОБА_3 про відкладення розгляду справи у зв»язку з його хворобою.
Суд вважає, що позов належить залишити без розгляду з наступних підстав.
Статтею 22 ГПК встановлено, що сторони зобов”язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами, вживати заходів до всебічного, повного та об”єктивного дослідження всіх обставин справи.
В силу ст.33 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.
Господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування ( ст.34 ГПК України).
Відповідно до ст. 36 ГПК України, письмовими доказами є документи і матеріали, які містять дані про обставини справи, що мають значення для вирішення спору.
Письмові докази подаються в оригіналі або належним чином засвідченій копії.
Згідно із ст.38 ГПК України, якщо подані сторонами докази є недостатніми, господарський суд зобов’язаний витребувати від підприємств та організацій документи, матеріали, необхідні для вирішення спору.
Відповідно до п.5 ст.81 ГПК України, неподання без поважних причин витребуваних господарським судом матеріалів, необхідних для вирішення спору, або неявка представника позивача на виклик у засідання і його нез”явлення перешкоджає вирішенню спору, є підставою для залишення позову без розгляду.
Оскільки позивач без поважних причин не виконав вимог суду, не подав витребуваних судом матеріалів, необхідних для вирішення спору, суд вважає, що позов належить залишити без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 4/3, 22, 33, 34, 36, 38, п.5 ч.1 ст. 81, 86 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
Позов залишити без розгляду.
Суддя