Судове рішення #6132180

         

 Справа № 2- 3921/2009 рік

                                                                              РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

7 вересня 2009 року Жовтневий районний суд м. Харкова у складі:

      головуючого судді  -      Іванової І.В.

      при секретарі           -      Козир К.М.

розглянувши у попередньому судовому засіданні у місті Харкові  цивільну справу за позовом    ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в :

  ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до  ОСОБА_2  про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що  шлюб з відповідачем зареєстрований 17 червня 2006 року  у відділі реєстрації актів цивільного стану Жовтневого районного управління юстиції м. Харкова . Від шлюбу мають сина    ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.  Причиною розпаду сім`ї є втрата взаєморозуміння. Відповідач зловживає спиртними напоями, на підставі чого виникали конфлікти, які перешкоджали спільному проживанню й збереженню сім’ї. Останній не працює, родину матеріально не забезпечує. Шлюбно-сімейні відносини  припинені  з ОСОБА_2. з січня 2009р., фактично шлюб розпався.

        Позивачка у судовому засіданні позов підтримала, а також підтримали обґрунтування, викладені в позові.  

    Відповідач  у судове засідання не з’явився, надав до суду заяву з проханням розглядати справу за його відсутністю, вказавши що проти позову не заперечує та просив розглянути справу у попередньому судовому засіданні.

    Відповідно до ст.130 ЦПК України у попередньому судовому засіданні судове рішення може ухвалюватись у разі відмови від позову, визнання позову, укладення мирової угоди.

    Суд, вислухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про задоволення позову.

    Так, судом встановлено, що ОСОБА_1 та  ОСОБА_2.  з  17  червня 2006 року перебувають у зареєстрованому шлюбі, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу 1- ВЛ №  НОМЕР_1 від 17.06.2006 р.  а.с.5\.

            ОСОБА_1  у судовому засіданні зазначила, що подальше  їх спільне життя з відповідачем не можливе, неодноразове намагання примиритися до позитивних наслідків не привели.

Таким чином, суд приходить до висновку про те, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам кожного із них.    

Дитина після розірвання шлюбу залишиться проживати з матір’ю.

Судові витрати належать стягненню з відповідача.            

    Керуючись ст.ст. 11, 88, 130, 209, 212, 213, 215, 218  ЦПК України ст.ст. 110,112 Сімейного кодексу України, суд

в и р і ш и в :

     Позов  задовольнити.

Шлюб зареєстрований 17 червня 2006 року в відділі РАЦС Жовтневого районного управління юстиції м. Харкова між  ОСОБА_1 та  ОСОБА_2 – розірвати.

 При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути державне мито у доход держави у розмірі 20 гривень з  ОСОБА_2, ОСОБА_1  від сплати державного мита звільнити.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду  Харківської області через   суд  першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня  проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.                                                    

        Суддя   -                                 І.В. Іванова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація