Судове рішення #6119994

                                                                      Справа №3-1294/09

П О С Т А Н О В А

Іменем України

28 липня 2009 року                             м.Червоноград

Суддя Чевоноградського міського суду Львівської області Кузьмич С.М., розглянувши матеріали, що надійшли від державної податкової інспекції у м.Червонограді про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,громадянина України, працюючого директором філії ЛДУ ім.І.Франка, проживаючого  ІНФОРМАЦІЯ_2

за ч.1 ст.163? Кодексу України про адміністративні правопорушення,

в с т а н о в и в

      Згідно протоколу про адміністративне правопорушення №577 від 03.07.2009 року ОСОБА_1 будучи директором філії ЛДУ ім.І.Франка,допустив несвоєчасне подання платіжних доручень до установ банку,що призвело до несвоєчасної сплати узгодженого податкового зобов’язання по комунальному податку з 19.02.2009р. по 27.05.2009р. в сумі 24,37грн, чим порушив вимоги,ст.5 ЗУ «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»

    Дії ОСОБА_1 державною податковою інспекцією у м.Червонограді кваліфіковані за ч.1 ст.163?КУпАП.

Відповідно до ст. 268 КУпАП вважаю можливим розгляд справи у відсутності правопорушника, що не з’явився  на виклик суду.

 Вина ОСОБА_1 повністю доводиться зібраними по справі доказами: протоколом про адміністративне правопорушення №577 від 03.07.2009р.;актом від 17.06.2009р.

    Вивчивши матеріали адміністративної справи,вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ч.1ст.163?КУпАП.

Обираючи вид та міру стягнення, суддя враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника.

      Керуючись ст.ст. 163?, 283, 284 КпАП України, -

п о с т а н о в и в  :

ОСОБА_1 визнати винним в скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1ст.163? КупАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу-85грн.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя підпис

Копія вірна

Суддя                                    С.М.Кузьмич

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація