Судове рішення #6119719

                                                    Справа №3-6534/09/04  

   

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ           УКРАЇНИ

1 жовтня 2009 року суддя Київського районного суду м. Харкова Донець О.В., розглянувши адміністративний матеріал у відношенні громадянина ОСОБА_1

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, студента ХНАМГ мешкає: м. Харків, вул. О.Яроша, 6-Б

за ст. 203 ч.1 КпАП України,-

встановив:

ОСОБА_2, будучи громадянином ОСОБА_1 за три робочі дні не подав документи щодо продовження реєстрації , яка дійсна до 01.10.2009 року , чим порушив вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 року № 1074 «Правила в’їзду іноземців на Україну, їх виїзду з України та транзитного проїзду  через її територію”.  

Правопорушник в судове засідання не з’явився, хоча своєчасно та належним чином її було сповіщено про час і місце розгляду справи. Клопотань про відкладення розгляду справи не надійшло, а  тому суд,  у відповідності зі ст. 268 КпАП України, розглядає справу  у  її  відсутності.

        Факт правопорушення підтверджується протоколом про вчинення адміністративного правопорушення ХА № 008036  від 30.09.2009 року та поясненнями самого ОСОБА_2. Таким чином, суд вважає, що в діях ОСОБА_2 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 203 ч.1 КУпАП України, тобто порушення іноземцями правил перебування на Україні, тобто мешкає без реєстрації.

Керуючись ст.ст. 284 п.1, 203 ч.1 КпАП України,  суд, -

постановив:

      ОСОБА_3 ОСОБА_2 адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 340 (триста сорок) гривень.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області у 10-ти денний строк з моменту її винесення.

Строк пред’явлення постанови до виконання складає три місяці.

Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація