Судове рішення #6119701

                                                    Справа № 3-6460/09/04  

   

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ           УКРАЇНИ

29 вересня 2009 року суддя Київського районного суду м. Харкова Донець О.В., розглянувши адміністративний матеріал у відношенні громадянки КНР

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, студент НАУ «ХАІ», мешкає: АДРЕСА_1

за ст. 203 ч.1 КпАП України,-

встановив:

ОСОБА_1, будучи громадянкою КНР, за три робочих дні не надала документи щодо продовження терміну перебування на території України, дійсного до 01.10.2009 року за адресою: АДРЕСА_2, чим порушила вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 року № 1074 «Правила в’їзду іноземців на Україну, їх виїзду з України та транзитного проїзду  через її територію”.  

Правопорушник в судове засідання не з’явився, хоча своєчасно та належним чином її було сповіщено про час і місце розгляду справи. Клопотань про відкладення розгляду справи не надійшло, а  тому суд,  у відповідності зі ст. 268 КпАП України, розглядає справу  у  її  відсутності.

        Факт правопорушення підтверджується протоколом про вчинення адміністративного правопорушення ХА № 007897  від 29.09.2009 року та поясненнями самої ОСОБА_1. Таким чином, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 203 ч.1 КУпАП України, тобто порушення іноземцями правил перебування на території Україні, тобто за три робочих дні не надала документи щодо продовження терміну перебування на території України.

Керуючись ст.ст. 284 п.1, 203 ч.1 КУпАП України,  суд, -

постановив:

      ОСОБА_2 ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 340 (триста сорок) гривень.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області у 10-ти денний строк з моменту її винесення.

Строк пред’явлення постанови до виконання складає три місяці.

Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація