Судове рішення #611382
Справа №2-183/2007

Справа №2-183/2007

РІШЕННЯ        ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 лютого 2007 року Генічеський районний суд Херсонської області в складі

головуючого судді         Постол B.C.

при секретарі                Бондар О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Генічеську   цивільну справу за позовом ВАТ ЕК „Херсонобленерго" в особі Генічеського РЕЗ і ЕМ до ОСОБА_1 про стягнення збитків,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення матеріальних збитків , завданих відповідачем внаслідок порушення ним правил користування електроенергією для населення.

Представник позивача Маринченко О.В. в судовому засіданні позовні вимоги підтримала в повному обсязі, просить суд стягнути збитки в сумі 1550, 34 грн., а також сплачені судові витрати 81 грн. 00 коп.

Відповідач в судове засідання не з'явився , про розгляд справи сповіщений під особистий підпис, тому суд за згодою позивача вважає можливим винесення заочного рішення.

Дослідивши матеріали справи та оцінивши надані докази, суд вважає позов обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню.

Відповідач є споживачем електроенергії, що надається ВАТ ЕК „Херсонобленерго". 26.10.2006 року за місцем проживання відповідача контролерами Генічеського РЕЗ і ЕМ виявлене безоблікове споживання електроенергії, що є порушенням правил користування електроенергією для населення. За даним фактом складений акт НОМЕР_1, та розраховані матеріальні збитки, які були завдані позивачу, розмір яких складає 1550 грн. 34 коп.

У відповідності до вимог ст. 1166 ЦК України майнова шкода, завдана неправомірними діями фізичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Судові витрати в сумі 81 грн. 00 коп., сплачені позивачем при подачі позову, також підлягають стягненню з відповідача по справі.

Керуючись ст. 1166 ЦК України, ст. 11,213-215 ЦПК України, суд-

ВИРІШИВ :

Позов ВАТ ЕК „Херсонобленерго" в особі Генічеського РЕЗ і ЕМ до ОСОБА_1 задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ВАТ ЕК „Херсонобленерго" матеріальні збитки в сумі 1550, 34 грн. (одну тисячу п'ятсот п'ятдесят грн. 34 коп.), а також суму сплачених судових витрат 81 грн. 00 коп. ( вісімдесят одну грн. 00 коп.), всього 1631 грн. 34 коп. (одну тисячу шістсот тридцять одну грн. 34 коп.).

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Херсонської області через Генічеський районний суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, що має бути поданою протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Заочне рішення може бути переглянуте Генічеський районним судом, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація