№ 3 - 1098/07 р.
ПОСТАНОВА
23 лютого 2007 року. м. Костянтинівка
Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Нейло В.В., розглянувши матеріал, який надійшов від 12-го МРВ м. Костянтинівка УДАІ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Костянтинівка Донецької області, працює ІНФОРМАЦІЯ_2, мешкає АДРЕСА_1, за ст. 122 ч.2 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 05.01.2007 р. о 13 годині 40 хвилин в м. Костянтинівка, керуючи автомобілем ДЕУ, державний номер НОМЕР_1, повернув з шляхопроводу на вул. Красноармійську через суцільну лінію під дорожній знак 3.21 "Рух заборонено", чим порушив п. 8.4-в Правил дорожнього руху України, згідно якого заборонні знаки запроваджують або скасовують певні обмеження в русі.
В діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбачений ст. 122 ч.2 КУпАП -недодержання водіями вимог дорожніх знаків.
Керуючись ст.ст. 122 ч.2, 283 КпАП України,
ПОСТАНОВИВ:
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення - попередження. Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.