Справа №: 148/5854/13-п
П О С Т А Н О В А
16 вересня 2013 року суддя Тульчинського районного суду Вінницької області Береговий О.Ю. розглянув матеріали, які надійшли з Тульчинського РВ УМВС у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює,
за ст. 173-2 ч. 2 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
Будучи притягнутим до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 ч. 1 16.08.2013 року о 12 год. гр. ОСОБА_1 за місцем проживання ображав нецензурними словами свою дружину ОСОБА_2, намагався вчинити бійку, чим вчинив насильство в сім`ї психологічного характеру.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину в скоєнні адмінправопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч. 2 КУпАП визнав повністю.
Суддя, заслухавши пояснення адмінправопорушника, дослідивши матеріали справи, вважає, що вина ОСОБА_1 доведена і його дії вірно кваліфіковані за ст. 173-2 ч. 2 КУпАП.
Керуючись ст. ст. 173-2 ч. 2, 221, 283, 294 КУпАП, суд
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч. 2 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у виді штрафу в сумі 170 (сто сімдесят) гривень.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Вінницької області або на неї може бути внесене подання прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя :