Справа №3-2087/09р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 серпня 2009 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області в складі головуючого судді Рябота В.І., при секретарі Риндя Л.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Прилуцького МВ(з обслуговування м. Прилук та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівський області
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працюючого в ТОВ „Нафтозахист”, розлученого, з середньою освітою, мешканця АДРЕСА_1
за ст.173-2 ч. 1 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 02 серпня 2009 року близько 01 години ночі перебуваючи в будинку АДРЕСА_2, вчинив сімейну сварку з ОСОБА_2, під час якої висловлювався нецензурною лайкою в її адресу, на зауваження не реагував.
В судовому засіданні порушник визнав себе винним у вчиненому правопорушенні та підтвердив вище наведені обставини.
Вина ОСОБА_1 повністю підтверджується протоколом серії ЧН № 006012 та його особистими поясненнями.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи особу правопорушника, його ставлення до скоєного, суд вважає за необхідне, визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст.173-2 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.
На підставі ч.1 ст. 173-2, керуючись ст.ст. 283-285, 287, 294 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст.173-2 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 55(п”ятдесят п”ять) грн. на користь держави.
Постанова підлягає оскарженню протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Чернігівської області через Прилуцький міськрайонний суд.
Суддя: