Судове рішення #6099984

Справа № 2-1275

                                         2009 року

Р І Ш Е Н Н Я

      іменем У к р а ї н и

18 червня 2009 року                           м. Токмак

               Токмацький районний суд Запорізької області у складі:

    головуючого:       Ушатого І.Г.

    при секретарі:      Рєзанової О.В.

    розглянувши у попередньому судовому засіданні в Токмацькому районному суді цивільну справу за позовом ВАТ Запоріжжяобленерго в особі Токмацького РЕМ до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення недооблікованої  електроенергії,

            В С Т А Н О В И В:

          відповідачі, проживаючи за адресою:  ІНФОРМАЦІЯ_1, є споживачами електроенергії. Порушуючи правила користування електроенергією вони безобліково користувалися електроенергією шляхом самовільного підключення до електромережі поза приладом обліку, без дозволу електропостачальної організації. Це було виявлено 14 квітня 2009 року працівниками ВАТ «Запоріжжяобленерго» в особі Токмацького РЕМ. При перевірці було складено відповідний акт. Згідно зробленого перерахунку ВАТ «Запоріжжяобленерго» в особі Токмацького РЕМ завдано збитків на суму 11514,09 грн. Добровільно відшкодувати збитки відповідачі відмовилися. В зв'язку з цим позивач просить стягнути з винних суму збитків.

       Представник позивача в попередньому судовому засіданні позовні вимоги підтримала в повному обсязі.

         Відповідачі в попередньому судовому  засіданні позов визнали повністю.

      Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України.

     Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача та відповідачів, вважає, що визнання відповідачами позову не суперечить закону, не порушує права, свободи та інтереси інших осіб, а позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

   Відповідно до п.53 Правил користування електроенергією, відповідачі несуть відповідальність за недообліковане користування електроенергією. Вина відповідачів підтверджується актом № 00099942 від 14.04.2009 року, рапортом працівників Токмацького РЕМ від 14.04.2009 року, випискою з особового рахунку відповідачів, фотознімками. Перерахунок зроблено відповідно до вказаних Правил і згідно з методикою визначення збитків.

        Враховуючи матеріальне становище відповідачів, а саме те, що ОСОБА_1 не працює, додаткових доходів не має, та на підставі ч.4 ст.1193 ЦК України, суд вважає можливим зменшити  збитків до 3000 грн.

             На підставі викладеного, керуючись ст.ст.130, 212, 213, 215 ЦПК України, ст.ст.509, 526, 610, 614, 1193 ЦК України, суд,

В И Р І Ш И В:

    позов ВАТ Запоріжжяобленерго в особі  Токмацький РЕМ до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення недооблікованої електроенергії задовольнити частково.

    Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь ВАТ Запоріжжяобленерго суму недооблікованої електроенергії в розмірі 3000 грн., судовий збір в сумі 115,14 грн., та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в сумі 250 грн, а всього 3365,14 грн.

    Протягом десяти днів з дня проголошення рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження цього рішення, а протягом двадцяти днів з дня подання вказаної заяви може бути подана апеляційна скарга на рішення.

    Суддя

  • Номер: 6/148/26/21
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1275
  • Суд: Тульчинський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Ушатий І.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.07.2021
  • Дата етапу: 29.07.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація