ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
88000, м.Ужгород, вул.Коцюбинського, 2-а
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
УХВАЛА
про зупинення провадження у справі
26 квітня 2007 р. Справа № 10/34
За позовом ВАТ ЕК „Закарпаттяобленерго”, м. Ужгород-Оноківці
до відповідача ДП „Спеціальне конструкторське бюро засобів аналітичної техніки”, м. Ужгород
про стягнення суми 6900,94 грн., в т.ч. 6609,11 грн. заборгованості за спожиту активну електроенергію, 162,71 грн. боргу за послуги з компенсації перетікання реактивної електроенергії, 100,62 грн. пені, 111,39 грн. інфляційних, 17,10 грн. 3% річних
Суддя І.В.Івашкович
Представники:
від позивача: Тодавчич Г.І., юрисконсульт, довіреність № 3759 від 19.09.06
від відповідача: Головач Й., керівник
СУТЬ СПОРУ: ВАТ ЕК „Закарпаттяобленерго”, м. Ужгород-Оноківці заявлено позов до ДП „Спеціальне конструкторське бюро засобів аналітичної техніки”, м. Ужгород про стягнення суми 6900,94 грн., в т.ч. 6609,11 грн. заборгованості за спожиту активну електроенергію, 162,71 грн. боргу за послуги з компенсації перетікання реактивної електроенергії, 100,62 грн. пені, 111,39 грн. інфляційних, 17,10 грн. 3% річних.
Представник позивача позов підтримала, посилаючись на обґрунтування та підтвердження підстав позовних вимог доданими до матеріалів справи документальними доказами.
Представник відповідача заперечень проти позову не заявив, однак посилаючись на обставини реорганізації ДП „Спеціальне конструкторське бюро засобів аналітичної техніки”, м. Ужгород вказує на неможливість погашення заборгованості до завершення процедури реорганізації, оскільки розрахунки можуть бути проведені правонаступником відповідача.
На підтвердження того факту, що стосовно підприємства відповідача розпочато процедуру реорганізації, додано копію розпорядження Кабінету Міністрів України № 286-р від 23.05.06 та наказу Міністерства освіти і науки України № 484 від 27.06.06.
Приймаючи до уваги ті обставини, що стосовно відповідача ДП „Спеціальне конструкторське бюро засобів аналітичної техніки”, м. Ужгород розпочато процедуру реорганізації, яку на даний час не завершено, суд вважає, що провадження у справі слід зупинити на підставі п. 3 ст. 79 ГПК України у зв’язку з необхідністю заміни відповідача на його правонаступника після завершення реорганізації.
Суд покладає на відповідача обов’язок подати документи на підтвердження завершення реорганізації та правонаступника внаслідок реорганізації.
Керуючись ст. 79 п. 3 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Провадження у справі зупинити до завершення процедури реорганізації відповідача.
2.Зобов’язати відповідача подати господарському суду документи на підтвердження завершення процедури реорганізації та факту правонаступництва.
Ухвалу може бути оскаржено в порядку, передбаченому ГПК України.
Суддя І.В.Івашкович
- Номер:
- Опис: заміна сторони у виконавчому провадженні
- Тип справи: Заміна сторони у виконавчому провадженні (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 10/34
- Суд: Господарський суд Рівненської області
- Суддя: Івашкович І.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.06.2017
- Дата етапу: 08.06.2017
- Номер:
- Опис: заміна сторони у виконавчому провадженні
- Тип справи: Заміна сторони у виконавчому провадженні (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 10/34
- Суд: Господарський суд Рівненської області
- Суддя: Івашкович І.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.11.2019
- Дата етапу: 02.12.2019
- Номер:
- Опис: Предмет спору: про стягнення заборгованості з орендної плати в сумі
- Тип справи: Позовна заява, подана прокурором
- Номер справи: 10/34
- Суд: Господарський суд Чернігівської області
- Суддя: Івашкович І.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.02.2011
- Дата етапу: 31.03.2011