|річ| Справа № 2-2892
2009 рік
|розв'язання,вирішення,розв'язування|
РІШЕННЯ
Ім'ям України
24 червня 2009 року м. Білгород - Дністровський
Білгород – Дністровський міськрайонний суд Одеської області
у складі головуючого – одноособово судді Прийомової О.Ю.
при секретарі – Хандохіної І.В.,
|розгледівши| розглянувши у відкритому |в судовому засіданні в м. Білгород – Дністровському цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
ВСТАНОВИВ:
11.03.2009 року позивачка звернулася до суду до відповідача про стягнення аліментів, просить суд стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання дитини у розмірі ј частини заробітку /доходу/, щомісячно, починаючи з дня подання позову та до повноліття дитини, вказуючи, що з відповідачем вони зареєстрували шлюб 10 травня 1993 року.
Від цього шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, яка знаходиться на її утриманні і проживає разом з нею.
Відповідач матеріальної допомоги на утримання дитини не надає, у зв’язку з чим вона звернулася з позовом до суду.
Позивачка у судовому засіданні позов підтримала, про що надала заяву.
Відповідач з позовом позивачки погодився, не заперечує проти сплати аліментів на неповнолітню дитину, про що також надав заяву.
Суд розглядає справу за відсутність позивачки, відповідача, згідно наданих заяв та наявних у справі доказів.
Вивчивши матеріали справи, оголосивши заяви позивачки, відповідача, судом установлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Матеріалами справи встановлено, що дійсно позивачка з відповідачем зареєстрували шлюб 10 травня 1993 року. /л.с. 6/
Від цього шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, яка знаходиться на утриманні позивачки і проживає разом з нею. /л.с. 3/
Відповідач матеріальної допомоги на утримання дитини не надає, чим становить позивачку та неповнолітню дитину у тяжке матеріальне становище.
Згідно зі ст. ст. 180, 182 Сімейного Кодексу України, батьки повинні утримувати своїх дітей до досягнення йми повноліття.
При таких обставинах, суд вважає позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів обґрунтованими та підлягаючими задоволенню.
Відповідно до ст. ст. 180- 184 СК України, ст. ст. 10,11, 60, 213, 214, 215 ЦПК України суд,
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, уродженця с. Крутоярівка Білгород – Дністровського району Одеської області, працюючого слюсарем ТОВ ПТК «Шабо», проживаючого в АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, уродженки с. Каплань Штефан - Водського району, р. Молдови, проживаючої в АДРЕСА_1, аліменти на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження у розмірі ј частини всіх видів заробітку /доходу/, щомісячно, починаючи з | 11.03.1993 року і до досягнення повноліття ОСОБА_3 , тобто до 06.03.2011 року.
Стягнути з ОСОБА_2 державне мито на користь держави у розмірі 51 грн. та інформаційне – технічне забезпечення судового процесу у розмірі 30 грн.
Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: