Справа №2-а-4938/2009
УХВАЛА
23 вересня 2009 року м. Суми.
Суддя Зарічного районного суду м. Суми Мальована В.В.,
розглянувши матеріали за позовною заявою ОСОБА_1 до Управління МВС України в Сумській області , Головне управління Пенсійного фонду України про зобов»язання вчинити дії , -
встановив :
21.09.2009 року позивач звернувся до суду із вказаним позовом.
Відповідно до вимог ч.2 ст. 19 КАС України адміністративні справи з приводу оскаржень правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб”єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи , вирішуються адміністративними судами за місцем проживання ( перебування, знаходження) позивача.
Оскільки, як вбачається з матеріалів позовної заяви позивач проживає за адресою АДРЕСА_1 та він оспорює акт індивідуальної дії (відмову щодо перерахунку пенсії). Таким чином, суд приходить до висновку, що дана адміністративна справа Зарічному районному суду не підсудна.
Керуючись ст. 19, 108 КАС України, суддя –
ухвалив :
Позовну заяву повернути позивачу разом з доданими до неї документами, роз»яснивши йому, що даний спір повинен розглядатися районним судом за місцем проживання позивача.
До Зарічного районного суду м. Суми може бути подано заяву про апеляційне оскарження ухвали протягом п’яти днів з дня її отримання. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не буде подано. Апеляційна скарга на ухвалу подається Харківського апеляційного адміністративного суду через Зарічний районний суд м. Суми протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо буде подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не буде подана в десятиденний строк, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
СУДДЯ В.В.Мальована