Судове рішення #6077858

Справа № 3-2849

2009 рік



П О С Т А Н О В А

Іменем України


02 вересня 2009 року                       м. Вінниця


Суддя Замостянського районного суду м. Вінниці Ковальська І.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Замостянського РВ ВМУ УМВС України у Вінницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженця                         с. Вендичани Хмельницької області, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, непрацюючого, за ст. 184 ч. 1 КУпАП, -


В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 неналежним чином виконує свої обов’язки по вихованню свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який розпивав спиртні напої 18.06.2009 року.

    Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 184          ч. 1 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення свою вину            ОСОБА_1 визнав, також вона повністю доведена матеріалами справи.

При накладенні адміністративного стягнення враховуються обставини і характер адміністративного правопорушення та особа правопорушника.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 184 ч. 1, 221 КУпАП,-


П О С Т А Н О В И В:


Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 1 КУпАП, та застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 гривень.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду Вінницької області через Замостянський районний суд м. Вінниці.


Суддя:








Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація