Судове рішення #6075940

                        П О С Т А Н О В А

 

    Справа №4 -192/2009 року.                          

 08 вересня 2009 р. Крюківський районний суд м.Кременчука  Полтавської  області в складі: головуючого судді – Усенко Т.І.,  секретаря – Кобзар А.В., за участю прокурора – Птиця О.Г. ,  розглянувши у відкритому судовому засіданні в місці Кременчуці  подання слідчого СВ Крюківського РВ МУ м.Кременчука ГУМВС України в Полтавській області майора міліції ОСОБА_1 про отримання дозволу суду на доставку обвинуваченого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 Російської Федерації, росіянин, гр. України,  не одружений, ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, проживаючий: ІНФОРМАЦІЯ_4; раніше не судимого :

обвинуваченого у вчинені злочину передбаченого ст.186 ч.2 КК України, -

В С Т А Н О В И В :

До суду звернувся слідчий СВ Крюківського РВ МУ м.Кременчука ГУМВС України в Полтавській області майор міліції ОСОБА_1 з поданням, погодженим з прокурором м.Кременчука про отримання дозволу суду на доставку обвинуваченого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 обвинуваченому у скоєні злочину передбаченого ст.186 ч.2 КК України, для вирішення питання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Начальник слідчого відділу Крюківського РВ ОСОБА_3І .подання підтримала та пояснила, що ОСОБА_2 не працює, місце знаходження його не відомо, схильний до жебрацтва, всіляко ухиляється від слідства та суду.

Прокурор подання підтримав, пояснивши, що дійсно маються всі підстави для надання дозволу прокуратурі м.Кременчука на затримання обвинуваченого, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 та доставку до суду для подальшого вирішення питання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

    Обвинувачений в судове засідання не з”явився.

    Так, ОСОБА_2 органами досудового слідства обвинувачується в тому, що 10.06.2004 року приблизно о 15 год. в м.Кременчуці по вул.І.Приходька, знаходячись на автобусній зупинці, відкрито заволодів велосипедом „Україна”, вартістю 300 грн. належний гр.ОСОБА_4

    Він же, 16.06.2004 року приблизно о 13 год. в м.Кременчуці по вул.І.Приходька, знаходячись біля магазину „ОСОБА_3 товстуни”, повторно, відкрито заволодів велосипедом „Україна”, вартістю 200 грн. належний ОСОБА_5

    Він же, в останніх числах травня.2004 року в м.Кременчуці по вул.Д.Бідного, знаходячись на території автостоянки біля магазину „АТБ”, відкрито заволодів велосипедом „Україна”, вартістю 250 грн. належний .ОСОБА_6

    Він же, 03.06.2004 року приблизно о 16 год. в м.Кременчуці по вул.Кіровоградській, знаходячись біля магазину „Гоша”, відкрито заволодів велосипедом „Україна”, вартістю 180 грн. належний ОСОБА_6

За викладених обставин  суд вважає за належне розгляд даного подання провадити в присутності обвинуваченого.

Таким чином, суд вважає за необхідне дати дозвіл прокуратурі м.Кременчука на затримання обвинуваченого, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_6 та доставку до суду для подальшого вирішення питання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

    Керуючись ст.ст.148, 149, 150, 155, 158, 165, 165-2 КПК України, суддя -

П О С Т А Н О В И В :

Подання слідчого СВ Крюківського РВ МУ м.Кременчука ГУМВС України в Полтавській області майора міліції ОСОБА_1 про отримання дозволу суду на доставку до суду обвинуваченого ОСОБА_2  – задовольнити.

Надати дозвіл прокуратурі м.Кременчука на затримання обвинуваченого, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_6 та доставку до суду  під  вартою для подальшого вирішення питання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту

Виконання постанови покласти на слідчого СВ Крюківського РВ МУ м.Кременчука ГУМВС України в Полтавській області майора міліції ОСОБА_1

    Постанова оскарженню не підлягає

Суддя :                                 Т.І.Усенко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація