Судове рішення #6075346

Справа №3 – 2160/2009 р.  

П О С Т А Н О В А

11.09.2009 року суддя Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області Усенко Т.І., розглянувши матеріали, що надійшли з Лінійного відділу на ст.Кременчук ЛУ на Південній залізниці УМВС України на залізничному траспорті про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Полтавської області, проживаючий АДРЕСА_1; не працює,

за ст.173 КпАП України, -

В С Т А Н О В И В:

10.09.2009 року приблизно о 19 год. 00 хв. в м.Кременчуці на пероні вокзалу ст.Кременчук, ОСОБА_2 перебуваючи в стані алкогольного сп”яніння висловлювався брутальною лайкою, чим порушував громадський спокій та ображав людську гідність.

    В суді ОСОБА_2  свою вину визнав, окрім цього не заперечував фактів викладених в адмінпротоколі.

Таким чином, оцінюючи наявні матеріали справи, беручи до уваги обстановку події та характер правопорушення, ступінь вини особи, яка притягується до адміністративної відповідальності у вчиненому діянні, відомості про його особу, пояснення, майновий стан, дослідивши всебічно і повно всі обставини справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю, суд приходить до висновку про доведеність вини ОСОБА_2 у вчинені адмінправопорушення передбаченого ст.173 КпАП України і вважає за необхідне накласти на нього адміністративне стягненння у вигляді штрафу в межах санкції статті КпАП України за якою він притягнутий до адміністративної відповідальності.

Обставиною, що пом’якшує відповідальність особі, яка притягується до адміністративної відповідальності, є визнання вини. Обставини, які б обтяжували відповідальність за вчинення адмінправопорушення, судом не встановлені.    

Керуючись ст.ст.24, 173, 284 п.1 КпАП України,

                                                                      П О С Т А Н О В И В:

Визнати винним ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 у вчинені адміністративного правопорушення передбаченого статтею 173 КпАП України і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штрафу в розмірі 51 грн. 00 коп. в прибуток держави.

    Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Полтавської області через Крюківський районний суд м.Кременчука Полтавської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя:

                       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація