Судове рішення #607202
Справа 3 - 1915 2007

Справа 3 - 1915 2007

ПОСТАНОВА

15 березня 2007 р.                           Суддя Сторожинецького районного суду

Чернівецької області       Казюк О.О.

розглянувши матеріали, які надійшли від Сторожинецького РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, жит. с. Чудей Сторожинецького району, громадянина України, не працюючого, за ст. 130 ч.І КУпАП, -

З'ЯСУВАВ: ОСОБА_1  15.02.2007   року      о   23   ґбд   25   хв.   в   с.  Чудей Сторожинецького району при керуванні транспортним засобом марки      ВАЗ 2108   номерний знак НОМЕР_1 знаходився в стані алкогольного сп'яніння. Правопорушник ОСОБА_1. в суд не з'явився, причини неявки суду не повідомив,   хоча  про   час  та  місце  розгляду   належним  чином   був повідомлений.

Суддя вважає за можливе розглянути справу у відсутності правопорушника на підставі наданих матеріалів.

Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та його поясненням у матеріалах справи.

Згідно ст. 130 ч.І КУпАП ОСОБА_1 керував транспортним засобом в

стані алкогольного сп'яніння.                                              

Враховуючи обставини справи та особу правопорушника, суддя керуючись ст. 130 ч.І КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

На ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 340 грн. ( триста сорок грн.)

Постанова оскарженню не підлягає

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація