Судове рішення #60685578

10.2.4


УХВАЛА

Про поновлення провадження


25 червня 2013 року Справа № 812/3866/13-а


Суддя Луганського окружного адміністративного суду Ципко О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Державного підприємства "Антрацит" до Управління пенсійного фонду України в м. Антрациті та Антрацитівському районі Луганської області про скасування вимоги № Ю-576 від 04.04.2013 про сплату недоїмки та штрафу ,-

ВСТАНОВИВ:


В провадження Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Державного підприємства "Антрацит" до Управління пенсійного фонду України в м. Антрациті та Антрацитівському районі Луганської області про скасування вимоги № Ю-576 від 04.04.2013 про сплату недоїмки та штрафу.

Ухвалою суду від 30 травня 2013 року було зупинено провадження у справі до 07 травня 2013 року до 25 червня 2013 року до 10 години 00 хвилин для досягнення згоди у спірному питанні мирним шляхом.

Відповідно до ч. 5 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.

Таким чином, суддя вважає за необхідне поновити провадження у справі.

На підставі викладеного, керуючись ч. 5 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя


УХВАЛИВ:


Поновити провадження у адміністративній справі за позовом Державного підприємства "Антрацит" до Управління пенсійного фонду України в м. Антрациті та Антрацитівському районі Луганської області про скасування вимоги № Ю-576 від 04.04.2013 про сплату недоїмки та штрафу.

Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 25 червня 2013 року до 10 години 00 хвилин, у судове засідання викликати сторони.

Ухвала оскарженню не підлягає.


          

СуддяОСОБА_1



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація