Судове рішення #60676995

Справа № 1410/583/2012

Провадження № 3/1410/220/2012



П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


          26.06.2012 року суддя Єланецького районного суду Раєвич Т.М., при секретарі Кузьміній О.Ю., розглянувши матеріали, які надійшли від відділення Державтоінспекції Єланецького РВ УМВС України в Миколаївській області

          про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працюючого водієм в МП "Темп", мешкаючого за адресою вул. Котовського б.4 смт Єланець Єланецького району Миколаївської області ,

          за ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення


В С Т А Н О В И Л А:


16.06.2012 року о 06.05 годині ОСОБА_1 був затриманий в смт Єланець по вул. Карла Маркса за керування транспортним засобом ВАЗ 21-03 д/н НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп'яніння. Від продування алкотестеру "DRAGER ALCOTEST 6810" та проходження медичного огляду для визначення стану алкогольного спяніння, в присутності двох свідків: ОСОБА_2 та ОСОБА_3, в Єланецькій ЦРЛ відмовився.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП визнав, суду пояснив, що 16.06.2012 року він випив 0,5 л. пива, після чого керував автомобілем НОМЕР_2 та був зупинений працівниками Державтоінспекції Єланецького РВ УМВС України в Миколаївській області. Від продування алкотестеру та проходження медичного огляду для визначення стану алкогольного спяніння, в присутності двох свідків: ОСОБА_2 та ОСОБА_3, в приміщенні Єланецької ЦРЛ відмовився.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, вислухавши правопорушника, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, передбачений ч.1 ст.130 КУпАП - керування транспортним засобом особою, яка перебуває в стані алкогольного спяніння. Вина ОСОБА_1 в скоєнні даного правопорушення підтверджується:

- протоколом про адміністративне правопорушення (серії ВЕ1 №252058 від 16.06.2012 року);

- письмовими поясненнями свідків ОСОБА_2 та ОСОБА_3 від 16.06.2012 року із змісту яких слідє, що вони були запрошені працівниками Державтоінспекції Єланецького РВ УМВС України в Миколаївській області в якості свідків, в їх присутності, ОСОБА_1 від продування алкотестеру та проходження медичного огляду для визначення стану алкогольного спяніння в Єланецькій ЦРЛ відмовився.

Вирішуючи питання щодо накладення адміністративного стягнення у відношенні ОСОБА_1 суд, враховуючи позитивну характеристику правопорушника за місцем робот , вважає за доцільне застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 33, 283, 284 Кодексу України про адміністративне правопорушення, -

П О С Т А Н О В И Л А:


          Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт строком на 40 (сорок) годин.

          На постанову може бути подана апеляційна скарга або внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення, до апеляційного суду Миколаївської області через Єланецький районний суд Миколаївської області.

          Строк звернення постанови до виконання три місяці з дня набрання постановою законної сили.


                              Суддя:                     Т.М. Раєвич


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація