апеляційний суд закарпатської області
Справа №22-378/06
УХВАЛА
про виправлення описки у судовому рішенні
21 червня 2006 року М.Ужгород
Судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Закарпатської області в складі:
головуючого - судді Кеміня М.П.
суддів - Фазикош Г.В.,Куштана Б.П.
при секретарі - Довбака Т.О.
за участю позивача ОСОБА_1 розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою , -
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням апеляційного суду Закарпатської області від 28 квітня 2005 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 задоволено частково. Рішення Мукачівського міськрайонного суду від 11 січня 2006 року в частині відмови у стягненні матеріальної шкоди скасовано. Позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено частково. Надалі в резолютивній частині рішення допущено описку, зокрема, не зазначено, з кого та на користь кого стягується матеріальна шкода, витрати на проведення експертизи та витрати на державне мито.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, повідомлявся про час і місце судового засідання належним чином. Його неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень у судове рішення.
Заслухавши ОСОБА_1, вивчивши матеріали зазначеної вище цивільної справи, суд вважає, що в судовому рішенні апеляційного суду слід виправити описки.
Відповідно до ст.219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, судова колегія -
УХВАЛИЛА:
Виправити описку у вступній частині рішення апеляційного суду Закарпатської області від 28 квітня 2005 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою, вказавши час його ухвалення 28 квітня 2006 року.
Виправити описку в резолютивній частині рішення суду від 28 квітня 2005 року. Вказати, що стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 зазначену в рішенні суду матеріальну шкоду, витрати на проведення експертизи та витрати на держмито.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена протягом двох місяців після набрання нею законної сили до суду касаційної інстанції.