ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65 - в
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ
23 вересня 2009 року Справа № 2а-5052/09/0870
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Каракуша С.М., розглянувши матеріали
позовної заяви: |
ОСОБА_1 |
до: |
Заводського відділу державної виконавчої служби Запорізького міського управління юстиції |
про: |
визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії |
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 подано адміністративний позов до Заводського відділу державної виконавчої служби Запорізького міського управління юстиції про визнання дій з приводу арешту та виставлення на торги усієї квартири протиправними, зобов'язання переоцінити вартість квартири АДРЕСА_1 та зобов'язати направити постанову про відкриття виконавчого провадження і роз'яснити права як боржнику.
Ухвалою від 09.09.2009 р. позовна заява ОСОБА_1. залишена без руху. Суд запропонував позивачу усунути недоліки та надати до 22.09.2009 р. позовної заяви із зазначенням конкретного змісту позовних вимог і викладу обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги щодо протиправності дій виконавчої служби
22 вересня 2009 р. позивач виконав вищезазначені вимоги суду та надав необхідні документи.
Таким чином, позовна заява приведена у відповідність до ст. ст. 105, 106 КАС України, відповідає вимогам закону, підсудна даному адміністративному суду, підстави для повернення чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Крім того, в процесі підготовчого провадження суддя встановив необхідність залучення в якості третьої особи на стороні відповідача стягувача за виконавчим провадженням Запорізьку обласну кредитну спілкуІНФОРМАЦІЯ_1, оскільки рішення у справі може вплинути на її права, свободи та інтереси або обов'язки.
У зв'язку із цим, керуючись ст.ст. 53, 104-107, 110, 121, 160, 165 КАС України, суддя -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у адміністративній справі НОМЕР_1
2. Залучити до участі у справі в якості третьої особи на стороні відповідача Запорізьку обласну кредитну спілкуІНФОРМАЦІЯ_1, що знаходиться за адресою АДРЕСА_2
3. Закінчити підготовче провадження у справі і призначити справу НОМЕР_2 до судового розгляду, яке буде проводитися суддею Каракушею С.М. одноособово.
4. Судове засідання призначити на 01.10.2009 р. о/об 11 год. 00 хв., яке відбудеться за адресою: АДРЕСА_3
5. Запропонувати:
позивача у судове засідання - надати документи, які посвідчують особу, докази, що підтверджують право власності на квартиру, яка є предметом стягнення по виконавчому провадженню; нормативне та документальне обґрунтування заявлених вимог, оригінали витребуваних та доданих до позову документів надати суду для огляду, копії у справу.
відповідача у судове засідання - надати документи, які посвідчують правовий статус (свідоцтво про державну реєстрацію, довідка про включення до Єдиного державного реєстру, Положення); матеріали виконавчого провадження щодо виконання виконавчого напису від 19.06.2008р. про стягнення на квартирАДРЕСА_1, докази відправлення боржнику постанови про відкриття виконавчого провадження; експертну оцінку вказаної квартири; матеріали щодо реалізації арештованого майна; листування щодо предмету спору з боржником та стягувачем; письмові нормативно та документально обґрунтовані пояснення по суті спору; належним чином засвідчені копії витребуваних документів надати у справу, оригінали - суду для огляду.
третій особі у судове засідання - надати документи, які посвідчують правовий статус (свідоцтво про державну реєстрацію, довідка про включення до Єдиного державного реєстру, Положення), кредитний договір; договір застави квартири; докази невиконання кредитного договору; розрахунок заборгованості на час видання виконавчого напису та на час судового засідання; письмові нормативно та документально обґрунтовані пояснення по суті спору; належним чином засвідчені копії витребуваних документів надати у справу, оригінали - суду для огляду.
6. Явку в судове засідання представників сторін визнати обов'язковою.
7. До дня судового засідання, але не пізніше 28.09.2009 запропонувати відповідачу у разі невизнання адміністративного позову подати письмові заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень.
8. Копію даної ухвали направити сторонам по справі, копію позовної заяви і доданих до неї документів направити відповідачу.
9. На судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
10. Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту проголошення.
Суддя С.М.Каракуша
ПАМЯТКА
про права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
Стаття 49 КАС України
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51 КАС України
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї - небудь права, свободи чи інтереси.