Судове рішення #6058083

Справа № 1-54/08

ВИРОК

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

14 травня 2008 р.     Шполянський районний суд Черкаської області

в складі: головуючого - судді     КРАСЮК Г.П.

при секретарі     РІЗНИК В.П.

з участю, прокурора     ВАРЕНКА P.O.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Шпола, Черкаської області кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, не військовозобов'язаного, не працюючого, не судимого,

у вчиненні злочину передбаченого ст.ст. 15 ч. 1, 186 ч. 1 КК України, -

встановив:

підсудний ОСОБА_1, 18 березня 2008 року, близько 18 год., біля магазину «Наталі», що знаходиться в м. Шпола по вул. Леніна, 56, Черкаської області, з метою заволодіння чужим майном, незважаючи на крики і прохання власниці велосипеда ОСОБА_2, відкрито викрав велосипед «Либідь» вартістю 230 грн. , та поїхав ним у напрямку вул. Шевченка м. Шпола, свідомо нереагуючи на вимогу зупинитись та повернути велосипед, де був затриманий працівником міліції.

Допитаний в судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю, розкаявся і показав, що дійсно 18 березня 2008 року, близько 18 год., біля магазину «Наталі», що знаходиться в м. Шпола по вул. Леніна, 56, Черкаської області, відкрито викрав велосипед «Либідь» та поїхав ним у напрямку вул. Шевченка м. Шпола. В цей час власниця велосипеда ОСОБА_2 вибігла з магазину «Наталі» і голосно вимагала щоб він зупинився і повернув їй велосипед, але він продовжуючи свій злочинний намір, свідомо не реагував на вимогу зупинитись та повернути велосипед, поїхав ним до цвинтаря, що по вул. Шевченка м. Шпола, де був затриманий працівником міліції.

На підставі ст. 299 КПК України, покази підсудного ОСОБА_1М, об'єктивно підтверджуються зібраними на досудовому слідстві доказами.

Винність підсудного ОСОБА_1, в інкримінованому йому злочині доказана і суд вважає, що його дії необхідно кваліфікувати по ст.ст. 15 ч. 1, 186 ч. 1 КК України, як спроба відкритого викрадення чужим майном.

При призначенні підсудному ОСОБА_1 покарання, суд враховує ступінь тяжкості скоєного злочину, особу підсудного, який характеризуються позитивно, його каяття, що він раніше не судимий.

З урахуванням викладеного, суд вважає, необхідним призначити підсудному ОСОБА_1 покарання, передбачене ст.ст. 15 ч. 1, 186 ч. 1 КК України, але без реального відбування покарання і вважає доцільним звільнити його від відбування покарання з випробуванням та іспитовим строком згідно ст. 75 КК України.

Цивільний позов по справі не заявлено.

Керуючись ст.ст. 323,324 КПК України, суд, -

засудив:

визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 15, ч.1 ст. 186 КК України і призначити покарання - 1 рік позбавлення волі.

Застосувати ст. 75 КК України і звільнити засудженого від відбування покарання з випробуванням та іспитовим строком 1 рік.

Згідно ст.  76 п. 2 КК України зобов'язати засудженого не виїжджати за межі

Речовий доказ - велосипед «Либідь», який знаходиться в потерпілої ОСОБА_2 на зберіганні - залишити у її власності.

На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Черкаської області протягом 15 діб з часу його проголошення, засудженим в той же термін з часу вручення копії вироку.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація