ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ
10 грудня 2009 року Справа № 2а-6756/09/0870
м. Запоріжжя
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Нечипуренко О.М., перевіривши матеріали адміністративного позову
За позовом: Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя, вул. Бородінська, 1-а, м. Запоріжжя, 69096
до: фізичної особи –підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1, 69121
про припинення підприємницької діяльності
в с т а н о в и в:
Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Запоріжжя звернулась до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом до фізичної особи –підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності
Позивач просить задовольнити його вимоги у повному обсязі та припинити підприємницьку діяльність фізичної особи –підприємця.
З’ясувавши питання про відкриття провадження в адміністративний справі, суд вважає адміністративний позов таким, що поданий з додержанням вимог статей 104-107 Кодексу адміністративного судочинства України, надані позивачем документи достатніми для закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду.
Керуючись статтями 104-106, 110, 121, 160, 165 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження в адміністративній справі № 2а-6756/09/0870.
2. Закінчити підготовче провадження у справі і призначити справу № 2а-6756/09/0870 до судового розгляду.
3. Судове засідання призначити на 23.12. 2009 об/о 11-20 год., яке відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65-В, зала судових засідань № 2.
4. До дня засідання, але не пізніше 21.12. 2009р. запропонувати відповідачу подати письмові заперечення проти позову та докази, які в нього є.
В порядку попередньої підготовки запропонувати надати :
Позивачу –оригінали: доручення на представника; документи, що підтверджують наявність державної реєстрації та фактичного місцезнаходження відповідача на момент розгляду спору (довідку державного реєстратора, ЄДРПОУ); нормативне та документальне обґрунтування заявлених вимог з урахуванням діючого законодавства; документи, що засвідчують правовий статус відповідача на момент розгляду спору (свідоцтво про державну реєстрацію), відомості про наявність податкової заборгованості відповідача на день засідання суду; довідку про неподання податкової звітності; докази подання відповідачем останньої податкової звітності; належним чином засвідчені копії витребуваних документів та документів, доданих до позову - у справу, оригінали –суду для огляду. Копію позову надати суду у електронному варіанті.
Відповідачу –доручення на представника; нормативне та документальне обґрунтування своїх заперечень на позов; відомості про наявність податкової заборгованості на день засідання суду; докази надання до податкових органів податкової звітності або пояснення про причини її ненадання; належним чином засвідчені копії витребуваних документів - у справу, оригінали –суду для огляду. Копії відзиву та пояснень надати суду у електронному варіанті.
5. Явку в засідання представників сторін визнати обов'язковою (позивача та відповідача забезпечити явку у судове засідання компетентних представників (належним чином оформлені документи, що підтверджують повноваження особи).
6. Надіслати відповідачу копію позовної заяви та доданих до неї документів
7.Копію даної ухвали направити сторонам по справі.
Ухвала набрала законної сили з моменту підписання та не підлягає оскарженню
Суддя (підпис) О.М. Нечипуренко
Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі (ст.49 КАС України).
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов’язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.