Судове рішення #60462349

07.12.2012

Справа № 1-п/1416/231/2012р.

ПОСТАНОВА



7 грудня 2012р. м. Миколаїв

Ленінський районний суд м. Миколаєва у складі:

судді - Беспрозванного О.В.

при секретарі – Онищенко М.В.,

за участю прокурора – Кузьміної Т.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду кримінальну справу № 96020507 за ст. 185 ч.3 КК України, а також постанову слідчого СВ Ленінського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області ОСОБА_1 про закриття кримінальної справи у зв’язку з закінченням строків давності,


В С Т А Н О В И В:


Досудовим слідством встановлено, що 24.02.96р., в період часу з 09:30 год. до 15:40 год., невідома особа через кватирку балконного вікна проникла в квартиру №38 будинку по вул. Комсомольська 49/1 в м. Миколаєві, звідки викрала майно гр. ОСОБА_2 на суму 3 млн. крб..

25.09.1996р. за п.3 ст. 206 КПК України досудове слідство по даній кримінальній справі було зупинено до встановлення особи, яка скоїла злочин.

У постанові слідчий вказує на те, що з дня скоєння даного злочину закінчився строк давності притягнення особи, яка скоїла вищевказаний злочин, до кримінальної відповідальності, а тому, на підставі ст. 49 КК України, просив суд дану кримінальну справу закрити.

У судовому засіданні прокурор вважала можливим закрити дану кримінальну справу по вказаним у постанові слідчого підставам.

Суд, заслухавши думку прокурора, вивчивши матеріали кримінальної справи, вважає можливим закрити дану кримінальну справу, оскільки з дня скоєння даного злочину закінчився строк давності притягнення особи до кримінальної відповідальності за скоєння вищевказаного злочину (минуло більше 10 років з дня скоєння злочину).

На підставі ст. 49 КК України, керуючись ст.ст.7-1, 11-1, 273 КПК України, суд-

ПОСТАНОВИВ:


Кримінальну справу № 96020507, за ст. 185 ч.3 КК України, порушену за фактом викрадення майна гр. ОСОБА_2 24.02.1996р. - закрити у зв’язку з закінченням строків давності притягнення особи, яка скоїла даний злочин, до кримінальної відповідальності.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області на протязі семи діб з моменту її проголошення.



Суддя: О.В. Беспрозванний


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація