ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
09.09.09р. | Справа № П33/5113-09(33/336-09) |
Суддя Рудовська І.А. , розглянувши матеріали
зустрічного позову Закритого акціонерного товариства "Переробник", с. Коломійцево, Криворізький район, Дніпропетровська область
до Спільного українсько-американського підприємства "Інтервіндоус" товариство з обмеженою відповідальністю, м. Теплодар
про визнання недійсною додаткову угоду № 2 до договору підряду № 92 від 15.05.2007 року
у справі за позовом Спільного українсько-американського підприємства "Інтервіндоус" товариство з обмеженою відповідальністю, м. Теплодар
до Закритого акціонерного товариства "Переробник", с. Коломійцево, Криворізький район, Дніпропетровська область
про стягнення 353 411 грн. 46 коп.
ВСТАНОВИВ:
Зустрічна позовна заява Закритого акціонерного товариства "Переробник" підлягає поверненню з наступних підстав:
- зустрічну позовну заяву підписано особою, яка не має право її підписувати - оскільки довіреність б/н від 12.02.2009 року не завірена належним чином;
- не надано доказів, що підтверджують викладені в позовній заяві обставин, оскільки згідно ч.2 ст. 36 ГПК України письмові докази подаються в оригіналі або належним чином засвідченій копії, тоді як ксерокопії документів, доданих позивачем до позову не завірені належним чином. Відповідно до п. 5.27 Національного стандарту України "Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів ДСТУ 4163-2003", затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 року № 55, відмітку про засвідчення копії документа складають із слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.
- не надано доказів сплати державного мита у встановленому розмірі та порядку.
- не надано доказів сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в установленому розміру та порядку.
Керуючись ст. 60, пп. 1, 3, 4, 10 ст.63, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Повернути зустрічну позовну заяву і додані до неї документи без розгляду.
Повернення зустрічної позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.
Суддя | І.А. Рудовська |
|
|
|