УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
18.08.09р.Справа № Б26/51/05
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.
при секретарі судового засідання Биковському М. Ю.
за участю представників сторін:
від кредитора: не з'явився;
від боржника: ОСОБА_1 - ліквідатор;
розглянувши справу
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Магнітні системи", м. Дніпропетровськ
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Магнітні системи", м. Дніпропетровськ
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Справа за заявою товариства з обмеженою відповідальністю науково - виробниче підприємство “Магнітні системи”, м. Дніпропетровськ про визнання його банкрутом перебуває на стадії ліквідації.
Постановою від 10.07.2007 р. ТОВ НВП „Магнітні системи” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру у справі, ухвалою суду від 23.06.2009 р. призначено ліквідатором арбітражного керуючого ОСОБА_1
14.07.2009 р. до господарського суду надійшло клопотання ліквідатора ТОВ НВП „Магнітні системи” арбітражного керуючого ОСОБА_1 та протокол засідання комітету кредиторів №10 від 07.07.2009 р. щодо продовження строку ліквідаційної процедури на 6 місяців.
Розглянувши клопотання ліквідатора ТОВ НВП „Магнітні системи” арбітражного керуючого ОСОБА_1 та рішення засідання комітету кредиторів від 07.07.2009 р. про продовження ліквідаційної процедури, господарський суд прийшов до висновку про можливість продовження ліквідаційної процедури у справі до 10.01.2010 р., та задоволення клопотання ліквідатора.
Керуючись ст. ст. 50, 53, 86 ГПК України, ст. 22 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, -
УХВАЛИВ:
Продовжити до 10.01.2010 р. ліквідаційну процедуру у справі.
Зобов’язати ліквідатора в строк до 10.01.2010 р. завершити усі заходи ліквідаційної процедури та представити на затвердження господарському суду звіт та ліквідаційний баланс боржника, згідно з вимогами ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Суддя Н.М. Камша