Справа №2н-10/2007
Судовий наказ
05 лютого 2007 року Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Нейло В.В., розглянув заяву ОСОБА_1, який мешкає по АДРЕСА_1 Костянтинівського району Донецької області, до ТОВ «Завод «Екосплав», яке розташовано по вул. Калмикова, 31, м. Костянтинівка Донецької області, про стягнення заборгованості по заробітній платі,-
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до наказу № НОМЕР_1р. зІНФОРМАЦІЯ_2р. поІНФОРМАЦІЯ_3 р. ОСОБА_1 працював на посаді ІНФОРМАЦІЯ_1 в ТОВ «Завод «Екосплав» і звільнився за власним бажанням. При звільненні розрахунок з ним не був проведений і не проведений по теперішній час. За час роботи на підприємстві зІНФОРМАЦІЯ_2р. до 30.11.2006 р. не виплачувалася заробітна плата, у зв'язку з чим утворилася заборгованість у сумі 13619,73 грн., яка при звільненні йому не була виплачена.ОСОБА_1. неодноразово звертався до адміністрації підприємства з проханням виплатити заборгованість по заробітній платі, але йому відповідали, що на підприємстві не має коштів. Тому він змушений був звернутися до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення заборгованості по заробітній платі.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню. Суд встановив, щоОСОБА_1. дійсно знаходився у трудових відносинах з ТОВ "Завод "Екосплав" з ІНФОРМАЦІЯ_2 року, згідно наказу НОМЕР_2відІНФОРМАЦІЯ_2p., по 24 січня 2007 року, згідно наказу НОМЕР_3 відІНФОРМАЦІЯ_3 p., звільнилася за власним бажанням, заборгованість по заробітній платі, згідно довідки ТОВ «Завод «Екосплав», складає суму 13619 грн. 73 коп., яка виникла за вказаний період, і підлягає стягненню з боржника.
Згідно ст. 115 КЗпП України - заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні в термін встановлений колективною угодою, але не рідше двох разів на місяць в термін не більш шістнадцяти календарних днів.
Згідно ст. 116 КЗпП України - при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення.
Оскільки заява задоволена, заявник від сплати судового збору звільнений, таким чином суд вважає необхідним згідно ст. 99 ЦПК України судовий збір за подання заяви про видачу судового наказу у сумі 25 грн.50 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ у сумі 15 грн., -стягнути з боржника.
Керуючись ст. 103, 104 ЦПК України, ст.115, 116 КЗпП України, ст.24 Закону України "Про оплату труда", суд
НАКАЗУЄ:
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Завод "Екосплав" (р/р 26009060008690, МФО 335496, банк ДРУ Костянтинівський філіал "ПриватБанк", код ЄДРПОУ № 33560703) на користь ОСОБА_1 заборгованість по заробітній платі в сумі 13619 (тринадцять тисяч шістсот дев*ятнадцять) гривень 73 копійки.
Стягнення заборгованості по заробітній платі за жовтень 2006 року у розмірі 4164 (чотири тисячи сто шістдесят чотири) гривні 17 копійок піддати негайному виконанню.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Завод "Екосплав" витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ у сумі 15 (п'тнадцять) гривень 00 копійок, які підлягають сплаті на розрахунковий рахунок 35221017001000 в УДК в Донецькій області, МФО 834016, ЗКПО 26288796, отримувач: територіальне управління державної судової адміністрації в Донецькій області.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Завод "Екосплав" на користь держави судовий збір 25 (двадцять п'ять) гривень 50 копійок, який підлягає сплаті на розрахунковий рахунок 31418537500058 в банк УДК Донецької області, МФО 834016, код ЗКПО 24166604.
Копію наказу та надані заявником документи направити боржникові і роз'яснити, що в разі заперечення проти вимог стягувача, боржник може протягом 10 днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.